Zavrieť

Porady

Konvektomat

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či nemáte niekto skúsenosť s používaním konvektomatu v domácnosti. Jedná sa o to, že zvažujem o jeho zakúpení, nakoľko vyzerá že má nespočet možností využitia v kuchyni,ale potrebovala by som sa poradiť nakoľko je v skutočnosti využiteľný oproti trúbe napr. horkovzdušnej a či to nie je zbytočný luxus zhľadiska využitia v domácnosti. Ak niekto máte s konvektomatom skúsenosť, tak prosím napíšte. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    zdarvicko.

    ono neviem ako si zdatni vo vareni , ale to je genialna vec, len je tu otazka trochu ina? mas to doam kde zapojit potechnickej stranke?, voda odpad, elektrika, ahlavne para.
    dalsia je aj podstatna cena.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja poznám konvektomat z rozprávania jedneho kuchára, ktorý si stanovil podmienku,že nastúpi do prevádzky ,len ked tam bude nainštalovaný konvektomat

    Potom som videl ako pracuje a aj som jedol jedlo pripravené v konvektomate, bolo to fakt chutné...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.