Zavrieť

Porady

Poznámky neziskovej organizácie

Prosím, má niekto vzor Poznámok k uzávierke pre neziskoé organizácie? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lu_lu je offline (nepripojený) lu_lu

    lu_lu
    dakujem (opat raz) victorii za jej pohotovost (s ktorou som ani neratala, takze prilozeny subor som "objavila" az ked som si urobila vlastne). Ale aspon mam s cim porovnavat. Chcem sa spytat, podla ktoreho opatrenia bol ten vzor vypracovany, lebo som v nom nasla o jednu-dve veci naviac - tak ci to bola len vlastna iniciativa alebo som to robila podla stareho opatrenia (priloha c. 3 k opatreniu č. 3227/2003-92. Dakujem

    lu_lu je offline (nepripojený) lu_lu

    lu_lu
    Tak som si porovnala prilohy poznamok k opatreniu č. MF/25682/2007-74 a č. 3227/2003-92 a zistila som, že auditorka vam poradila pridat veci podla noveho opatrenia, ktore okrem ineho v §3 uvadza:"Podla tohto opatrenia sa postupuje po prvýkrát pri zostavovaní účtovnej závierky za rok 2008." Za rok 2007 mi teda staci odovzdat poznamky podla opatrenia c. 3227/2003-92. Ufff....to som si vydychla, vazne sa mi uz nic nechce prerabat

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Ja si tiez myslim ze je prehnane perfekcionistka ale radsej tak akoby som na nieco zabudla :-)

    Poznámky neziskovej organizácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.