Zavrieť

Porady

strata údajov?

Pomoc, už neviem si rady.Resetla som počítač, lebo zamrzol, mala som otvorené MRP pod Win.Mzdy a personalistika a stratili sa mi odovdy do poistovní.Ak zadám výpočet poistného mám prazdnu stránku a vypisuje Index is out of date?Bože pomôžte mi.Nemala som ani zálohu na diskete.Ak skončím program, niekde sa to zálohuje , ale ako to nájdem?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    zuzana
    Čo je to indexovať?Prosím poraďte mi?
    firma/ udržba údajov/ opraviť indexy
    ja to mám uložené firma/údržba údajov/obnoviť údaje/ prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....
    ale musíš vedieť v akom poradí si mala firmy uložené ak máš multiverziu programu.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Antonia1
    firma/ udržba údajov/ opraviť indexy
    S tymto suhlasim.


    Ale toto uz s indexovanim nesuvisi ->

    Antonia1
    ja to mám uložené firma/údržba údajov/obnoviť údaje/ prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....
    ale musíš vedieť v akom poradí si mala firmy uložené ak máš multiverziu programu.

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Program si automatický zalohuje údaje.Musíš ísť do servant Salamander,potom na C alebo D,program Files,najdi si tam súbor MRP-klikni, otvori sa Ti súbor =firma ktorú potrebuješ obnoviť zo zálohy.Potom klikni na DATAZAL,ZAL0001- tam sa Ti ukáže dátum zálohy.

    Pozri si aj tento link.

    http://www.porada.sk/t31288-mrp-obno...light=z%E1loha
    Naposledy upravil Luna : 31.10.06 at 07:05

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Luna
    Program si automatický zalohuje údaje.Musíš ísť do servant Salamander,potom na C alebo D,program Files,najdi si tam súbor MRP-klikni, otvori sa Ti súbor =firma ktorú potrebuješ obnoviť zo zálohy.Potom klikni na DATAZAL,ZAL0001- tam sa Ti ukáže dátum zálohy.
    1) Ak sa zobrazuje chyba "Index is out of date" postaci Oprava indexov, prip. Optimalizacia udajov a netreba hned siahat po zalohe.

    2) Nie kazdy ma Servant Salamander

    3) Mzdy nevytvaraju priecinok ZAL0001

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Ja som dala opravit indexy ale mi vypisalo chybu, tak som musela dať obonovu zo zálohy a už je to v poriadku.Som veľmi rada, ďakujem Vám za pomoc.

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    pingino
    S tymto suhlasim.


    Ale toto uz s indexovanim nesuvisi ->

    Nie s indexovaním to nesúvisí. S tým som chcela Zuzane povedať, kde mi program ukladá dáta pri uzatvaraní programu Mzdy a presonalistika.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Antonia1
    S tým som chcela Zuzane povedať, kde mi program ukladá dáta pri uzatvaraní programu Mzdy a presonalistika.
    Kedze program nevytvara automaticku zalohu do:

    Antonia1
    prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....
    ale do priecinka:

    C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (Sk)\DataZal\Data0001
    resp.
    C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (Sk)\DataZal\Data0002
    atd.

    tak sa nediv, ze som nepochopil, na co si chcela vo svojom prispevku odpovedat. Inak je to moja chyba neprecital som si poriadne uplne prvy prispevok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.