Zavrieť

Porady

Šváby, ploštice, a iná háveď- dá sa platiť z fondu opráv?

Ahojte, volal mi kamarát, že pravdepodobne sa u nich vyskytujú ploštice..., Býva v bytovom dome- dá sa táto represívna dezinsekcia proti tým plošticiam uhradiť z fondu opráv?
Ďakujem všetkým za odpovede...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

willma je offline (nepripojený) willma

willma
kým som robila na bytovom družstve - táto háveď sa kynožila celoplošne ( pre jeden byt to nemá význam) a bolo to hradené vždy z FO

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Ak sa pravdepodobnosť potvrdí, že u nich, tak to budú musieť uhradiť oni. A oni v ich dome, majú jednu kopu peňazí, či tá háveď, ploštice nie sú spoločné, každý má svoje označené?

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Ak mali dlh na úhradách za užívanie bytu a pri odchode, predaji bytu ten dlh uhradili a postrek bol hradený z FO, tak zaplatili. Ak dlh nevyrovnali, nezaplatili. Ostatní, áno.

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
u nás v bytovom dome sa kynožili šváby, tiež celoplošne......až neskôr som zistila, že ich mali moji susedia-cigoši, určite to neplatili oni....ale ved vlastne oni majú sve grátis....

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
sito Pozri príspevok
Ak s FO, tak áno, ak platili?
či platili neviem, lebo odchádzali s tým, že z predaja zaplatia nejaký dlh....ale viem že "postrek" bol 2x a to sme panelák s tromi vchodmi.....je možné, že sa ani nevedelo, že to je od nich....

Šváby, ploštice, a iná háveď- dá sa platiť z fondu opráv?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.