Zavrieť

Porady

živnost - prevadzkovanie vydajne stravy v jasliach

Dobry den

Mam zivnost na prevadzkovanie jasli a prevadzkovanie vydajne stravy. Obedy mam zabezpecene zo ZŠ v obci. Mozem detom desiatu a olovrant pripravovat v zariadeni? hygienicky to mam schvalene, len neviem, ci to mozem vykonavat, kedze mam prevadzkovanie vydajne stravy.

Voped dakujem za vsetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    No túto otázku musíš konzultovať jedine s hygienikmi...ty máš zrejme povolenie len na výdaj stravy. Neriskuj pokutu ( velkú ) a zavolaj na hygienu.

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ale ved ti platia šekom alebo na účet , nepotrebuješ reg.pokladňu

    Mcella je offline (nepripojený) Mcella

    Mcella
    dan Pozri príspevok
    No túto otázku musíš konzultovať jedine s hygienikmi...ty máš zrejme povolenie len na výdaj stravy. Neriskuj pokutu ( velkú ) a zavolaj na hygienu.
    S hygienikmi to mam uz poriesene. Povolili mi pripravovat v zariadeni desiatu aj olovrant, mam aj odborne zaskolenu osobu, ktora si u nich robila osvedcenie, aby stravu mohla pripravovat. Iba obedy mam zabezpecene donaskou zo ZS. No zivnost mam na prevadzkovanie vydaja stravy a prave to neviem, ci je vporiadku z ich strany. Zacala som sa info aj na zivnosti, tak som zvedava na odpoved, ci nemusim doplnat zivnost...

    Mcella je offline (nepripojený) Mcella

    Mcella
    Na prípravu desiatej a olovrantu potrebujete mať oprávnenie s predmetom podnikania ,, Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu” jedná sa o voľnú živnosť za 5 eur. Príprava desiatej a olovrantu nespadá pod prevádzkovanie výdajne stravy. Takze teraz mozem zacat riesit registracnu pokladnicu...ci treba alebo nie na detske jasle, kedze rodicia mi platia za stravu a starostlivost kazdy mesiac.

    živnost - prevadzkovanie vydajne stravy v jasliach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.