Zavrieť

Porady

Biely vianocny stromcek

Ahojte,neviete mi poradit kde by som kupila biely vianocny stromcek.Takych tych poprasenych niecim bielym maju vsade dost,ale original biely neviem uz 2 roky nikde zohnat a vianoce uz klopu Dakujem
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
magno Pozri príspevok
Ahojte,neviete mi poradit kde by som kupila biely vianocny stromcek.Takych tych poprasenych niecim bielym maju vsade dost,ale original biely neviem uz 2 roky nikde zohnat a vianoce uz klopu Dakujem
Videla som v Poľsku v Krosne na trhovisku.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Originál biely som videl minulú zimu, v lese, od snehu.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...............ake velke,ja potrebujem tak 180-200 cm...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

erzet Pozri príspevok
Originál biely som videl minulú zimu, v lese, od snehu.
....este ze si napisal,to by ma nenapadlo len neviem ako dlho vydrzi byt biely v obyvacke...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
magno Pozri príspevok
...............ake velke,ja potrebujem tak 180-200 cm...
Hoci aké, aké chceš.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

.......hm,tak som to pohladala na mape a z Martina je to pekne od ruky,ale zas si myslim,ze ak ich maju tam,tak hadam vsade v Polsku................či ?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
magno Pozri príspevok
....este ze si napisal,to by ma nenapadlo len neviem ako dlho vydrzi byt biely v obyvacke...
Keď ho kúpiš od cigánov tak ti musia dať dvojročnú záruku.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

V Jablonke nebol ani 1eden .
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

erzet Pozri príspevok
Keď ho kúpiš od cigánov tak ti musia dať dvojročnú záruku.
aj blocek - predpokladam
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
samo, nejaký papier ti dajú
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

.......... tak nejaky mastny zo slaninky
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

halooooo ludkovia,to mi nikdo nevie poradit ......... tak aspon niekoho kto sa tym zaobera-vyraba.... ty co su na nete biele nerobia...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj magdalénka... ja som videla minulý rok u nás v Tescu predávali, tento rok Ti neviem povedať ... ale pozrem, lebo už stromčeky predávajú...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zvalik Pozri príspevok
ahoj magdalénka... ja som videla minulý rok u nás v Tescu predávali, tento rok Ti neviem povedať ... ale pozrem, lebo už stromčeky predávajú...
Ahoj Mimi.... u nas nemali ani minuly rok a v Baumaxe mali len take uboziatka na ktore nieco nasypali,ale mam pocit,ze po jednej sezone by uz boli len zelene bez posypu.Detvakom sme totiz slubili,ze ked prerobime,tak si kupime biely vianocny stromcek a prerobene uz mame 2 roky a stromcek nemozme zohnat.Minuly rok sme zhanali aj v Polsku,ale tam mali len takych krpcov..... Dnes som uz volala aj do Prahy-do nejakeho internetoveho obchodu,ale maju len 150cm a u nas to nikdo nevyraba,teda aspon o nikom neviem.....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Predpokladam, ze biely stromcek je umely. Mne by sa Vianoce bez ziveho stromceka ani velmi neratali, Vlani som kupila velmi peknu vonavu jedlicku pred TESCOm za cca 40 EUR. Keby si zeleny stromcek ozdobila bielymi ozdobami nepacilo by sa to detom?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

durisovad Pozri príspevok
Predpokladam, ze biely stromcek je umely. Mne by sa Vianoce bez ziveho stromceka ani velmi neratali, Vlani som kupila velmi peknu vonavu jedlicku pred TESCOm za cca 40 EUR. Keby si zeleny stromcek ozdobila bielymi ozdobami nepacilo by sa to detom?
aj to je riesenie,len neviem ci by mi preslo U nas doma uz mavame umely vianocny stromcek dost dlho,nie ze by som bola nejaky zaryty ochranar,ale predsa len,ked si predstavim kolko stromcekov padne cez vianoce.....
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Na ebay je ich dosť ...

napr
http://cgi.ebay.de/180-CM-KUNSTLICHE...#ht_2321wt_905
a 10 € stojí DHL na Slovensko
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Vdaka za tip,ale uz nema
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Beella Pozri príspevok
Na ebay je ich dosť ...

napr
http://cgi.ebay.de/180-CM-KUNSTLICHE...#ht_2321wt_905
a 10 € stojí DHL na Slovensko
.......... super,len mam vaznu obavu,ze s mojou jazykovov vybavenostou to asi neporiesim....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať