Zavrieť

Porady

zoznam certifikovanych pokladni

ahojte.prosiiiim nevie niekto kde by som mohla najt stranku alebo nejaky zoznam ktore registracne pokladne su certifikovane na slovenku? chcem si jednu canon objedna z ciech ale zrejme to nebude mozne ked nebude certifikovana na slovensku,no nikde neviem najst ktoru by som si mohla objednat . dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    gaerys
    ahojte.prosiiiim nevie niekto kde by som mohla najt stranku alebo nejaky zoznam ktore registracne pokladne su certifikovane na slovenku? chcem si jednu canon objedna z ciech ale zrejme to nebude mozne ked nebude certifikovana na slovensku,no nikde neviem najst ktoru by som si mohla objednat . dakujem
    Skúste sa pozrieť na www.elcom.sk.

    yoolo je offline (nepripojený) yoolo

    yoolo
    Na stranke evpu.sk Nova Dubnica si nechajte vyhladat "zoznam certifikovanych pokladnic" (link nemozem skopirovat, lebo tu mam malo prispevkov
    Napriek tomu, ze pokladna je v zozname certifikovanych pokladnic, musi mat aj certifikat vydany po 01.01.2008 a to servisne stredisko neurobi bez vymeny Epromky, co je cca 2000 Sk a viac (+zalohovanie a znovunahranie dat pokladne, atd..
    Naposledy upravil yoolo : 23.05.08 at 07:51

    yoolo je offline (nepripojený) yoolo

    yoolo
    Na stranke euromena.sk je rozhovor s ustrednou riaditelkou SOI, zaujala ma konkretne tato jej ZAVADZAJUCA odpoved :

    01.04.2008 09:54
    Peter Kostár
    Po zavedení eura je nutné zobrazenie duálnej ceny na doklade z reg.pokladne. Zaujíma ma či je možné dopísať cenu v eurách ručne, prípadne doplniť pečiatkou s prepočítaním podľa kurzu.Reg. pokladňa mi netlačí výslednu sumu v duálnom zobrazení a po ukončení duálneho zobrazenia môžem používať aj súčasnu pokladňu. Mám malú predajňu a nemám žiadneho zamestnanca.Ďakujem.
    V princípe to možné je, pokiaľ sa Vám nevyplatí radšej investovať do zmeny softvéru. Ak nemáte veľa zákazníkov, je možné zvoliť aj Vami navrhovaný spôsob. V každom prípade je nutné uviesť aj oficiálny konverzný kurz. Budete to však musieť robiť po dobu približne 1 a pol roka.
    POZOR NA TO, POKLADNA MUSI MAT AJ PLATNY CERTIFIKAT! a toto milostpani zamlcala.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    yoolo Pozri príspevok
    Na stranke euromena.sk je rozhovor s ustrednou riaditelkou SOI, zaujala ma konkretne tato jej ZAVADZAJUCA odpoved :

    01.04.2008 09:54
    Peter Kostár
    Po zavedení eura je nutné zobrazenie duálnej ceny na doklade z reg.pokladne. Zaujíma ma či je možné dopísať cenu v eurách ručne, prípadne doplniť pečiatkou s prepočítaním podľa kurzu.Reg. pokladňa mi netlačí výslednu sumu v duálnom zobrazení a po ukončení duálneho zobrazenia môžem používať aj súčasnu pokladňu. Mám malú predajňu a nemám žiadneho zamestnanca.Ďakujem.
    V princípe to možné je, pokiaľ sa Vám nevyplatí radšej investovať do zmeny softvéru. Ak nemáte veľa zákazníkov, je možné zvoliť aj Vami navrhovaný spôsob. V každom prípade je nutné uviesť aj oficiálny konverzný kurz. Budete to však musieť robiť po dobu približne 1 a pol roka.
    POZOR NA TO, POKLADNA MUSI MAT AJ PLATNY CERTIFIKAT! a toto milostpani zamlcala.
    Trochu to bolo neprofesionálne, nakoľko Vyhláška o duálnom zobrazovaní už bola v tom čase zverejnená v Z.z.

    http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...76&Rocnik=2008

    Ešte jedna stránka o zavedení eura na Slovensku.
    http://www.prechodnaeuro.sk/index.ph...d=18&Itemid=36
    Naposledy upravil VladoaKatka : 23.05.08 at 07:58

    JTOMA je offline (nepripojený) JTOMA

    JTOMA
    Toto je typicky Slovenský prístup k problému. Čo je zo zahraničia je určite lepšie ako to čo je doma. Ale dosť irónie. ERP z ČR si kúpiť určite môžeš, akurát ju nebudeš môcť používať v SR. Legislatíva je totiž diametrálne odlišná a ak si klikneš na www.evpu.sk nájdeš tam aktuálny zoznam ERP, ktré majú platný certifikát.Neviem predmet Tvojej činnosti, ale ak nám ho napíšeš na cstop@cstop.sk, nezištne Ti poradíme ako ďalej.

    zoznam certifikovanych pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.