Zavrieť

Porady

Prečo mi nejde fb

Chcela by som sa opýtať prečo mi nejde soc.s. facebook a ani messenger a a ni google play. Prehladač mi totiž ide normalne . na messengeri mi pise ze čaká sa na sieť a na fb niečo ohladom ''clouds,,. Tak nevim ale dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JakubJoe je offline (nepripojený) JakubJoe

    JakubJoe
    S toho čo ste napísali by som Vám mohol poradiť: Skúste odinstalovat FB a Mess a znova nainstalovat...alebo skuste restarovat zariadenie pripadne Vypnut a Zapnut. Alebo skuste Internetove pripojenie...či vôbec funguje pripadne ho restarujte
    misoft Vieš, čo píšeš? Ako chceš odinštalovať FB a Messenger? Veď to predsa nie je program. Je to socialna sieť na webe! Messenger je časť FB.
    JakubJoe To viem ale keďže v otázke sa spomenul Google Play som si myslel ze je to na mobili a tam sa to da odinštalovať. A ty odkial vieš že to nieje na smartfone ?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nemám FB (resp. nechodím na neho) - ale pokiaľ žiada Cloud - musíš ho asi povoliť.....
    taiko 12.11.14 09:13 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.