Zavrieť

Porady

S detmi do Londyna. Co zabalit?

Dobry den, planujeme mesacny pobyt v Londyne s detmi 1.5 a 4 roky. Zaujimalo by ma, co mam zabalit. Ci su nejake veci, ktore su u nas bezne dostupne a tam nie su, alebo su prilis drahe, ktore zvlast pri detoch budem potrebovat. Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Pas a kreditky. Tam je všetko

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak tvoje deti jedavaju rozne tie detske kase,tak si ich radsej kup tu, v GB su ovela drahsie

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    SvetlaMiska Pozri príspevok
    Dobry den, planujeme mesacny pobyt v Londyne s detmi 1.5 a 4 roky. Zaujimalo by ma, co mam zabalit. Ci su nejake veci, ktore su u nas bezne dostupne a tam nie su, alebo su prilis drahe, ktore zvlast pri detoch budem potrebovat. Dakujem!
    Inak odpoviem .....

    Dcéra ( 25 ) sa minulý týždeň vrátila z Londýna ...bola tam iba pár dní , na návšteve u kámošky .....

    Londýn je jedno z najdrahších miest na svete ....čo ale netvrdí len ona , ale sú na to iné štatistiky ...ale týkajú sa viacerých aspektov ...

    Ty máš iný problém ...deti potrebujú tú svoju stravu , neverím , že pre ne budeš baliť zvlášť bágl ...
    Dostupné je tam všetko a určite aj viac ako u nás ...

    Čo sa týka oblečenia , tie ceny sú celkom prijateľné , vždy môžeš niečo potrebné dokúpiť ...
    day ja som si tiez spomenul na film Sam doma

    Zuzkaa2 je offline (nepripojený) Zuzkaa2

    Zuzkaa2
    Ahojky. Ja by som zbalila aj prsiplat a gumaky a tiez vsade beriem NUrofen, ci uz od bolesti, alebo od teploty.

    malawka je offline (nepripojený) malawka

    malawka
    Ahoj, ja si beriem na kazdu cestu lieky (hlavne Nurofen, sinecod kvapky, septonex,osccillo..homeopatika - nie je nic otravnejsieho nez prechladnutie niekde na cestach,..). Potom hracky a na kludne spinkanie oblubeny vankusik - nastastie to nezaberie vela miesta .

    Andulka85 je offline (nepripojený) Andulka85

    Andulka85
    Ano, nezabudnut deti :-) To je dobra rada. Lebo si viem predstavit, kolko budes mat starosti, aby si to vsetko zvladla a stihla. Ale zakladne lieky urcite tiez nebudu naskodu. Ved keby dostali deti v noci teplotu, kde tam budes lietat. Takze Nurofen. No a asi aj nejake lieky na crevne problemy - Smecta, Hylak...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...predpokladám , že správny rodič uzavrie aj nejakú tú poistku ........

    ...tým pádom nie je potrebné celú lekáreň vybrakovať a v Londýne sa hrať na doktorov , ešte k tomu na vlastných deťoch .....

    Andulka85 je offline (nepripojený) Andulka85

    Andulka85
    Ked s tymi poistkami je to tazke, my mame vzdy na cesty poistenie, ale ked clovek nieco v zahranici potrebuje.... Same papierovanie, formality, dohadovanie sa... Na teplotu zober Nurofen, nieco na crevne tazkosti a zvysok snad nebudete potrebovat.
    Vsetkym vam moc dakujem za dobre rady. Zbalili sme gumaky a prsiplaste, Nurofen, Septonex, vitamin C a Smectu. A velku tasku na nakupy :-)
    Mile poradcovia, tak sme sa stastne vratili. Ak by som to mala zhrnut, drzala som sa vsetkych dobrych rad, ktore som pred cestou ziskala. A zislo sa nam takmer vsetko: knizny sprievodca, gumaky a prsiplaste - ja som si tam kupila nadherne, prazdny kufor - nakupili sme viac, ako manzel chcel , zial, aj nurofen sme vyuzili- mladsej dcerke idu zubky, takze sme dva dni teplotovali, ale nastastie sa to nezvrhlo, Inak to bola nadherna dovolenka, ktoru sme si naozaj uzili.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.