Zavrieť

Porady

Odcudzenie cudzej veci?

Ahojte prosím poraďte mi čo môžem robiť alebo ako môžem napadnúť môjho primitivneho bývalého ktorý už aj práve dnes odišiel do zahraničia ale mala som u neho nejaký nábytok aj orbitrek ktoré ma stali dokopy viac ako je priestupok (>266€) a on mi to idiot vyhodil do bedne a dlzi mi aj peniaze
3 komentárov     zbaliť
arizona Do akej bedne? Preco si si to nevzala so sebou skor?
taiko nemala si na mysli poskodzovanie cudzej veci ?
dmc ....mala som u neho......takze si to tam odlozila? vedela si o tom ze to tam je ? Aka bola dohoda - kedy si to prides zobrat ? Do akej bedne ti to vyhodil? Mohol to do bedne aj odlozit Ked to vyhodil tak ti to neodcudzil . ked dlzi peniaze - mas na to aj zmluvu ? Uznal svoj dlh ? Aka bola dohoda ? jaj otazok 10000 -
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nejaký nábytok vyber z bedne a odnes si ho.
    Orbitrek nechaj tam, aj tak nebudeš mať kde cvičiť.
    Peniaze vymáhaj cez súd.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lula15393 Stahovali sme sa ž východu do BA choval sa jak magor tak sme sa rozišli a začal robiť úplne hluposti
    misomiso Ved ja to stale vravim,ze vsetci vychodniari sa pchaju do BA ale potom im z toho sibne a stanu sa magormi. Keby ostali na vychode, tak su uplne O.K.
    buchač misomiso (Dnes 11:17) Ved ja to stale vravim,ze vsetci vychodniari sa pchaju do BA ale potom im z toho sibne a stanu sa magormi. Keby ostali na vychode, tak su uplne O.K.
    =====================
    Veď to je predsa jasné.
    Každému, kto príde do pridrbanej Bláááávy, tak sa zmení k horšiemu...tzv. mu začne zajebávať.
    ...a preto ostávam na východe, aby sa to nezmenilo...aby som sa nestal magorom....povedzme takým, ako si TY !

    ...a nejak silno pochybujem, že aj Ty si rodený prešporák.
    vicktor Mylis sa, saleni vyhodnare do BA uz taki pridu.
    No este nieco k teme - myslim ze ta "bedna" je kontajner na odpadky.
    lujza.j hmmm....asi bude niekde pes zakopaný...ked tu "milujeme" exiťákov.....
      zbaliť

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Prehodnoť si, či hodnota odcudzenia cudzej veci stojí za to, aby si to dala na súd.
    Súdy nie sú zdarma.
    kopretinka 14.05.17 20:23 odstránil(a) z Porady

    Odcudzenie cudzej veci?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.