Zavrieť

Porady

Najkratšia cesta do Splitu autom z BA ???

Ahojte, chystáme sa autom do Splitu a chcel by som si overiť či Google mapy , waze ponúkajú najlepšiu voľbu podľa vašich skúseností . Kadiaľ jazdíte vy do Chorvátska??? Ďakujem za každú odpoveď
6 komentárov     zbaliť
buchač Furt a stále len o tom jednom...trochu, takpovediac, trápne.
jan_co Trápne ako tento nepodstatný komentár ??? Ak nemáš čo k téme načo reaguješ?
buchač jan_co (Dnes 10:10) Trápne ako tento nepodstatný komentár ??? Ak nemáš čo k téme načo reaguješ?
=========================
Prečo by som nereagoval, ak je tvoja otázka taká, aká je ... čiže v tej podstate fakt trápna (rovnako ako aj ostatné, čo si sem dal) ???
Ale aby som vysvetlil, o čo mi vlastne ide.

Aplikácie teraz sú absolútne vedľajšie. Niekto ide podľa tej, druhý podľa inej...a ten ďalší si vystačí iba s klasickou papierovou automapou.

Pýtaš sa, kadiaľ ísť, ktorá cesta je najkratšia ?
Ono mapy ju vyberú a aj určia...no takých šikovníkov je plno a v tom momente je cesta, takpovediac, preplnená.
Potom už len stačí nejaká nehoda alebo iná udalosť, kde sa z viacerých jazdných pruhov vozidlá musia radiť do jedného a čas cestovania sa okamžite predlžuje. Ak sa cesta uzavrie úplne, tak ani nevravím.
Čiže odpoveď na tvoju otázku je jednoduchá.
Vyberiem si trasu podľa svojho gusta, natankujem, štartnem a idem....
Inak...najlepšia cesta je teraz cez Ukrajinu.
----------------------------------------
Ale ako sledujem rôzne informácie na nete alebo v médiách, tak sa tam rozoberá, kde kúpiť diaľničné známky, kde natankovať a podobne. Tieto informácie považujem za smiešne, lebo ušetriť pár éčiek je ničom.
Už mi tam chýba len info, že kde sa má po ceste cestujúci vysrať...

P.S.:
Onehdá som veľa času strávil na služobných cestách.
Šoférovi som skoro vždy povedal (podľa okolností), aby šiel cestou - necestou...a takto som spoznával krásy Slovenska.

...ozaj, taká poznámka.
Je plno jedincov, čo sa chvália, kde všade vo svete boli. No vo vlastnej krajine by sa stratili a aj tu potrebujú na cestovanie aplikáciu.
---------------------------------------------------------------
jan_co (Dnes 16:06) Vlastne ďalší komentár o ničom bez výpovednej hodnoty...smutné životy vediete ľudia fakt
===========================
Ty si celý výpovedný...
Kuwa...ani len to nevieš, že nemáš nárok na dovolenku pri prevoze ženy do pôrodnice.
To akú EXTRA dovolenku by si chcel ??? Tri dni ?
Choď vrátiť školné a pýtaj si dva ústrižky, ak by si jeden stratil...
misoft Skúsenosti? G-mapy, Waze ti ponúknu len to, na čo majú podklady. A snažia sa vypočítať podľa tvojich požiadaviek. Takže - ak nechceš cestovať podľa autoatlasu (a často po rozbitých cestách, po poľných len preto, že je bez poplatku, alebo najkratšia) - tak len tie navigácie.
A každý má svoju preferovanú trasu (a nemusí tebe vyhovovať), pokiaľ začneš "podľa skúseností" kombinovať - tak pocestujem miesto 10 hodín až 10 dní.
BTW: táto otázka je o ničom (ako aj iné, ktoré si sem hodil). A z tvojej strany - je naozaj trápna, či sa ti to páči, alebo nie!
jan_co Vlastne ďalší komentár o ničom bez výpovednej hodnoty...smutné životy vediete ľudia fakt
kukučka Choď večer Netflixom, ráno si tam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Najkratšia cesta do Splitu autom z BA ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.