Zavrieť

Porady

Maklérske spoločnosti - kvalita

Zdravím, nejaký čas som sa venoval poistkám a pod. hlavne kvoli vlastnej potrebe, ale teda bolo to len laicky.
Rozmýšlal som že by som sa zamestnal ako druhú prácu v nejakej spoločnosti kde by som ludom mohol pomáhať s vybavovaním poistiek, investovania, sporení a pod.
Chcem na to aj zarobiť ak to budem robiť samozrejme ale na druhej strane chcem skutočne tým ľudom aj pomocť a uzatvarať s nimi výhodné zmluvy aj pre nich.
Existuje vobec taká spoločnosť ktorá sa správa ku klientom ako k ľudom a iba nenaháňa zmluvy ?
Ak by to šlo kludne by som to začal robiť aj na plný úvazok prip. živnosť, neviem presne ako zamestnávajú ludí ale bolo by fajn si takto zarobiť a aj reálne pomocť ľudom.

Takže má to vobec pre mňa význam alebo iba budem strácať čas ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak si dosť dobrý, nepotrebuješ žiadnu maklérsku spoločnosť, Požiadaj NBS o vydanie povolenia ako Samostatný agent alebo ako Finančný poradca a budeš môcť vykonávať činnosť na priamo a bez ďalších ľudí.. Na to aby si robil takúto činnosť, nemusíš byť súčasťou žiadnej maklérskej spoločnosti. Je to celé o tvojej odbornosti. Lebo na samostatného agenta alebo na finančného poradcu musíš splniť najvyšší kvalifikačný stupeň..

    Maklérske spoločnosti - kvalita

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.