Zavrieť

Porady

úprava formulára

Prosím Vás, môžete mi niekto pomôcť s úpravou formulára? Tlačila som vystavenú fa, ale hore nad čiarou nemám žiadny názov napr. faktúra ani číslo, kde mám chybu v nadstavení. Prosím je to dosť súrne, díky.
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

A ešte ma napadlo, ked tlačím faktúru, tak podľa toho koľko má položiek v editore stále posúvam pečiatku hore dole, nedá sa nadefinovať, aby mala stále miesto? díky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Čo sa týka názvu faktúry, to sa píše do typov faktúr.
Dáš si Fakturácia/typy vystavených faktúr a otvorí sa ti tabuľka.
Do zvoleného typu si mušíš do textu a do riadku Faktúra dopísať FAKTÚRA.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

sybila3
A ešte ma napadlo, ked tlačím faktúru, tak podľa toho koľko má položiek v editore stále posúvam pečiatku hore dole, nedá sa nadefinovať, aby mala stále miesto? díky
Myslíš na pravej strane tie bodky a pod tým pečiatka a podpis ?
Ja som si to úplne vymazala a mám pokoj.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Už som nato došla kam napíšem tú faktúru, a s tou pečiatkou je to super nápad, veď to tam nemusí byť. Ale vedľa toho na pravej strane mám registrácia, spisova značka, zas to budem musieť posúvať. dík
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

sybila3
Už som nato došla kam napíšem tú faktúru, a s tou pečiatkou je to super nápad, veď to tam nemusí byť. Ale vedľa toho na pravej strane mám registrácia, spisova značka, zas to budem musieť posúvať. dík
Aj registráciu a spisovú značku som vymazala.
Na ľavej strane hore máš Doprava, tak toto slovíčko som si zmenila na Registrácia firmy. Doprava/Vyskladnenie necháš tak.
Potom v type faktúr si dole do Dopravy dopíšeš svoju registráciu na súde a máš to.

Skús pozrieť prílohu.
0 0
neznama22 neznama22

neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

sybila3
Už som nato došla kam napíšem tú faktúru, a s tou pečiatkou je to super nápad, veď to tam nemusí byť. Ale vedľa toho na pravej strane mám registrácia, spisova značka, zas to budem musieť posúvať. dík
Ak máš na faktúre viac položiek, tak registrácia - spisová značka sa bude vždy posúvať. Vo formulári táto položka maj svoje miesto a tým, že si do faktúry nabaluješ ďalšie a ďalšie položky, tak sa to s počtom položiek posúva. S tým nič nespraviš. Jedine by si to musela zmazať.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Katarína, veľmi pekne ti ďakujem za návod, urobila som to tak, je to super.
Ešte ma napadlo, či by niekto nebol ochotný, urobiť nejaký minikurz MS3, lebo za rok som sa hodne naučila-aj hlavne vďaka porade, ale určite nejaké zjednodušenia neovládam. ďakujem
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ak sa mi podarí nájsť si večer čas, začnem pripravovať taký menší minikurz tohto programu. Verím, že tak do týždňa bude prvé vydanie minikurzu používania programu Money S3. Teda samozrejme všetko bude z môjho pohľadu a 8 ročných skúseností s týmto programom. Ak však bude mať niekto nejaký lepší nápad či návod na riešenie nejakého problému, kľudne ma môže doplniť, či opraviť. Budem len rada.
Tak o týždeň
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Katarína STR Pozri príspevok
Ak sa mi podarí nájsť si večer čas, začnem pripravovať taký menší minikurz tohto programu. Verím, že tak do týždňa bude prvé vydanie minikurzu používania programu Money S3. Teda samozrejme všetko bude z môjho pohľadu a 8 ročných skúseností s týmto programom. Ak však bude mať niekto nejaký lepší nápad či návod na riešenie nejakého problému, kľudne ma môže doplniť, či opraviť. Budem len rada.
Tak o týždeň
Tiež pracujem s programom MoneyS3 nejaký ten rok, od 1995 - keď bol ešte v dose, ale hocikedy má ešte prekvapí. Preto si rada prečítam minikurz, držím palce, nech sa čo najlepšie vydarí.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Timka1 Pozri príspevok
Tiež pracujem s programom MoneyS3 nejaký ten rok, od 1995 - keď bol ešte v dose, ale hocikedy má ešte prekvapí. Preto si rada prečítam minikurz, držím palce, nech sa čo najlepšie vydarí.
Super, takže ak niečo nebudem vedieť, určite mi poradíš.
Ale od roku 1995 je dosť dlhá doba, to si sa ako dostala k tomu programu ?
V dose som Money nevidela.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Nastúpila som do firmy ako účtovníčka a tam ho mali, zapáčil sa mi a v r. 1998 som si kúpila domov. Súhlasím s tebou ako upravuješ formuláre, tiež čo sa mi nepáči vyhodím. Škoda, že mám tak málo času, mám dve malinké bába, preto som na porade len max. 1. hod. denne, niekedy vobec. Dúfam, že postrehnem keď sa niečo objaví ohľadom minikurzu.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Timka1 Pozri príspevok
Nastúpila som do firmy ako účtovníčka a tam ho mali, zapáčil sa mi a v r. 1998 som si kúpila domov. Súhlasím s tebou ako upravuješ formuláre, tiež čo sa mi nepáči vyhodím. Škoda, že mám tak málo času, mám dve malinké bába, preto som na porade len max. 1. hod. denne, niekedy vobec. Dúfam, že postrehnem keď sa niečo objaví ohľadom minikurzu.

Gratulujem
Ja mám doma takého 5 ročného prcka, nezbedníka.

Ja som ten program kupovala, keď som nastúpila v septembri 1998 do jednej firmy. Vlastne som v nej dodnes. Kúpila som ho na odporúčanie nášho českého klienta. A som s ním spokojná.
A dnes mám ten program aj doma, má ho aj moja matka vo svojej práci a tiež aj doma. Otcovi na ňom robí učto. Je to super, aspoň si všade pomáhame. Doma aj v práci.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ďakujem, niekedy dajú poriadne zabrať. Tiež som ho rozšírila po našom meste. Tak ako píšeš doplňame sa a radíme ak sa vyskytne nejaký problém. Pa pa ideme papať.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Katarína STR Pozri príspevok
Super, takže ak niečo nebudem vedieť, určite mi poradíš.
Ale od roku 1995 je dosť dlhá doba, to si sa ako dostala k tomu programu ?
V dose som Money nevidela.
Verzia Money 6 bola pod DOSom, tiež som na nej začínala.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte dosť súrne potrebujem poradiť, lebo na faktúru už čakajú, ale mne v zahraničnej faktúre nezadáva celé číslo účtu s SK, mám tam zadané len číslo ako pre slovenské, ale v predchádzajúcej faktúre to mám dobre:
Kontonummer: SK.................................. by malo byť, ale ja tam mám len číslo účtu a BLZ: SUBA..... tam nemám nič, čo mám zle nadstavené? díky
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, chcem sa tiež opýtať na formulár, jedná sa mi o mzdový list, mám možnosť výberu z 2 /MZDLIST.FRM a MZDLIST2.FRM/. 1. je pre mňa neúplný a v 2. sa prelínajú čísla, riadky sú niektoré nižšie. Jediná forma opravy, je tá, že dám editovať a budem sa s tými rámčekmi hrať celé dni, aby som to nejak dala dokopy? Alebo je aj jednoduchšia cesta? Mám verziu 11,001, má niekto z Vás taký istý problém?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

dá sa nejako zmazať upravený formulár zo zoznamu?
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Dá sa zmazať presne tak, ako hociktorý iný súbor vo Windows-e.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

skúšali ste niekto načítať logo do faktúr cez agendu?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

skúšam zmazať tie staré formuláre, čo som mala upravované, ale aj tak neviem ako, poradí mi niektor, ďakujem moc.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať