Zavrieť

Porady

Zápočtový list pre občana EÚ

Moja otázka sa týka ukončenia pracovného pomeru s občanom Českej republiky. Pracoval v spoločnosti, ktorá má sídlo v Slovenskej republike od 01.06.2005. Pracovný pomer mu končí 31.12.2005 a požaduje vystavenie "medzinárodného zápočtového listu 301-106".
Kto mi vie poradiť, kde tlačivo získam? Bude to niekde na stránke, ktorá sa venuje Európskej únii?

Ďakujem

M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pochemi je offline (nepripojený) pochemi

    mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac pochemi
    Dobrý večer, vie mi niekto poradiť? Môže zamestnanec spracovávať účtovníctvo a mzdy na svojich softvéroch?Nechce si založiť živnosť, tak sme ho prijali ako zamestnanca na 2 hodiny týždenne a je zamestnaný aj na TPP na celý úväzok. ďakujem

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    pochemi
    ..... spracovávať účtovníctvo a mzdy na svojich softvéroch?Nechce si založiť živnosť....
    Otázka už 2x inde.

    Brigita je offline (nepripojený) Brigita

    Brigita
    MarcelaS
    Ďakujem.

    Marcela
    Milá Marcela,
    prosim, mohli by ste mi napisat, ci ste ten zápočtový list pre občana EÚ získali? Na tej uvedenej web stránke nemám šťastie, stále mi tam vykazuje chybové hlásenie a ak je pravda, že by ten formulár mal byť, potrebujem ho veľmi súrne.
    Dakujem za pomoc
    Brigita

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Brigita
    Milá Marcela,
    prosim, mohli by ste mi napisat, ci ste ten zápočtový list pre občana EÚ získali? Na tej uvedenej web stránke nemám šťastie, stále mi tam vykazuje chybové hlásenie a ak je pravda, že by ten formulár mal byť, potrebujem ho veľmi súrne.
    Dakujem za pomoc
    Brigita
    Ten odkaz sa nesmie otvárať, lebo tak je to problematické, ani mne to tak nešlo. Treba na neho kliknúť pravým talčidlom a dať "Uložiť cieľ ako..." a uložiť si dokument na harddisk. Odtiaľ potom ide ľahko otoviť.

    Zápočtový list pre občana EÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.