Zavrieť

Porady

Kniha jázd

Poradte mi prosim niekto, ako mam zadavat jazdy v knihe jazd ked je jazda aj mimo mesta aj v meste...skusila som si tam zakliknut ze v meste,ale to mi pocita len podla spotreby v meste...a ja by som potrebovala zrejme skor kombinovanu...Dufam,ze som to napisala zrozumietelne...uvediem radsej priklad: jazda TN-BA ale aj po BA sa jazdilo...musim to davat ako dalsiu jazdu po BA,alebo sa to nejako da spravit?
Som z toho uplne mimo,prosim radte....
Vdaka...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    inula je offline (nepripojený) inula

    inula
    inula Pozri príspevok
    Poradte mi prosim niekto, ako mam zadavat jazdy v knihe jazd ked je jazda aj mimo mesta aj v meste...skusila som si tam zakliknut ze v meste,ale to mi pocita len podla spotreby v meste...a ja by som potrebovala zrejme skor kombinovanu...Dufam,ze som to napisala zrozumietelne...uvediem radsej priklad: jazda TN-BA ale aj po BA sa jazdilo...musim to davat ako dalsiu jazdu po BA,alebo sa to nejako da spravit?
    Som z toho uplne mimo,prosim radte....
    Vdaka...
    Nikto nevie poradit?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Malo by byť v programe aj poličko na zaškrtnutie kombinovaná. Ak tam nie je, tak nezaklikni v meste - nechaj to voľne. Alebo vypočítaj si priemernú spotrebu.

    inula je offline (nepripojený) inula

    inula
    Kombinovana spotreba je len v nadstaveni, ked uz zadavam priamo jazdu mam tam na zaskrnutie len moznost v meste,ak ju nezaskrknem pocita ako mimo mesta spotrebu...jedine si nadstavit do ciselnika namiesto mimo mesta kombinovanu...a pouzivat ju stale a ked je jazda len v meste,tak zaskrknem policko jazda v meste. Myslis si ze to tak moze byt?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.