Zavrieť

Porady

ahojte :) mam problemi s červenými flakmi ktore sa mi urobia .....................

mam obrousky problem s ktorym si neviem poradit , robia sa mi červene flaky po tvari, ale viacej po hrudniku a rukach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uroby sa mi to za kazdym ked pijem alkohol alebo stresujem inac nie !!!!!!!!!!! kkto ma takyto problem a vie mi pomoct ,dakujem vam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Áno, myslím, že Ti môže pomôcť. Píšeš, že sa Ti "začne niečo robiť v žalúdku", plus k tomu červenanie, môže to byť nezvládanie stresu. A s tým môže pomôcť práve psychológ.

    P.S. Pravopis sa musíš naučiť sama.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    55Katulka1 Pozri príspevok
    mam obrousky problem s ktorym si neviem poradit , robia sa mi červene flaky po tvari, ale viacej po hrudniku a rukach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uroby sa mi to za kazdym ked pijem alkohol alebo stresujem inac nie !!!!!!!!!!! kkto ma takyto problem a vie mi pomoct ,dakujem vam
    Nechcem ťa strašit,ale jeden známy mal tieto príznaky najma ked bol v strese a vyšlo to na psoriázu nakoniec- ale to nemusí byt tvoj prípad- choď k lekárovi, nech ti urobí testy
    dakujem za ti za radu ale pozerala som ako vypada ta psoriáza a taketo priznaky to vôbec niesu, tak to nevypada, proste ono je to take ked sa clovek zacervena, tak ostanem dlhsie cervena.....................
    Ahoj Heni tak teras som rada ze niesom sa ma, ale pocuvaj, ja to mam horsie ako ty , lebo sa cervenam tiez ked napr . volam , alebo stresujem , mam ist k tabuli, alebo niekam idem tak sa mi zacne nieco robyt v zaludku a uz to na mna ide, cervenam sa aj po tvari, a hlavene na hrudniku (( . je mi zo mna zle ze to nedokazem zo seba dostat !!!!!!!!!!! a vela krat si poviem uz dost!!!! uz sa nechcem cervenat, nemôze ma to prekonat.
    Tiez sa trapim ako ty , ale niesme az tak na tom zle ci ? ???

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni

    katulka, prečítaj si ten link, tam dievčence píšu ako s tým bojujú, ako na to išli, ako sa im to podarilo

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    nemusí to byť hneď psoriaza,

    červené fĺaky po tvari sa objavuju aj na mne ,hlavne ako alergická reakcia na červené víno

    súvisi to s pečeňou alebo so žlčníkom

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Pises, ze flaky sa robia, ked pijes alkohol. Ja mam alergiu na vajecny bielok a riesim to tak, ze vajicka nejem.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    55Katulka1 Pozri príspevok
    heni ktory link myslis??? ?
    už som ti ho priložila v tom mojom predošlom príspevku...

    klikni o riadok nižšie, tu je link:

    http://www.porada.sk/t37983-cervenan...y-problem.html

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    55Katulka1 Pozri príspevok
    Ahoj Heni tak teras som rada ze niesom sa ma, ale pocuvaj, ja to mam horsie ako ty , lebo sa cervenam tiez ked napr . volam , alebo stresujem , mam ist k tabuli, alebo niekam idem tak sa mi zacne nieco robyt v zaludku a uz to na mna ide, cervenam sa aj po tvari, a hlavene na hrudniku (( . je mi zo mna zle ze to nedokazem zo seba dostat !!!!!!!!!!! a vela krat si poviem uz dost!!!! uz sa nechcem cervenat, nemôze ma to prekonat.
    Tiez sa trapim ako ty , ale niesme az tak na tom zle ci ? ???
    Katulka, podľa toho, čo som vyznačila, myslím, že u Teba nejde len o červenanie. Čo takto zájsť za psychológom?
    Eulalia mysliž ze mam ist za psychologom a co myslis čo mi on pomoze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslis ze nieco on zmeni ??? dakujem

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Katulka, psychológ Ti pomôže, aby si dokázala spracovať práve spomínanú situáciu s červenaním, ale to musíš chcieť sama. A ten alkohol, keď robí problém, tak jednoducho vynechať a máš o problém menej, už Ti zostane len to vyššie spomínané spracovanie situácie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.