Zavrieť

Porady

Ako sa mam zbaviť čierneho pruhu v IE 11

Ako sa mam zbaviť čierneho pruhu vpravo v IE 11 mam win7. robilo mi to už aj na IE10. Pri spustenom IE sa po par minútach sa zobrazí modrá obrazovka s textom a po asi 30sec. sa reštartuje počítač, mam ho odinštalovať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gyrxiur je offline (nepripojený) Gyrxiur

    Opravár počítačov Gyrxiur
    Kliknite na ozubené koliesko v pravo hore, dajte spravovať doplnky, vľavo dajte zobraziť všetky doplnky a následne ich všetky zakážte a vypnite a zapnite program, ak to prestane robiť, znamená to, že chybu spôsobuje nejaký doplnok, postupne ich po jednom povoľujte a vždy medzi tým vypnite a zapnite IE, až sa chyba prejaví, budete vedieť, ktorý doplnok to robí a zakážete ho a ostatné povolíte. Ak sa aj pri všetkých zakázaných doplnkoch bude chyba prejavovať, spustite si ako správca príkazový riadok a zadajte príkaz sfc /scannow a potvrďte enterom a počkajte kým to dorobí a reštartujte PC. Ak by sa chyba stále vyskytovala, tak ešte môžete skúsiť nainštalovať novšie ovládače na grafickú kartu.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ozubene koliesko vpravo hore, moznosti siete internet, rozsirene, v ponuke zarolovat celkom dole, zaskrtnut - namiesto vykreslovania gpu pouzite softverove vykreslovanie

    inak ak sa zjavuje modra obrazovka, nebolo by zle patrat po pricine problemu, pri inej cinnosti sa modra obrazovka nezjavi?
    urcite by som skusil iny prehliadac - chrome, firefox
    mozno by stalo za to skusit iny ovladac grafiky

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ZBAV sa radšej na komplet celého IE a nainštaluj si niečo iné ...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Buchy - staré graf. tabuľky......3 roky dozadu:_ http://www.zive.sk/suboj-prehliadaco...5/default.aspx
    http://tretiveknalinke.blogspot.sk/2...internetu.html
    buchač Máš jedno ... ja osobne IE nepoužívam už roky rokúce ...
    Je jak spomalený film ...
    misoft Otázka - čo je to IE?
    buchač ...tiež som sa takto chcel opýtať ...
      zbaliť

    Ako sa mam zbaviť čierneho pruhu v IE 11

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.