Zavrieť

Porady

sociálne štipendium

Dobrý deň, keď mám otca nezamestnaného, je evidovaný na úrade práce a poberá dávku v hmotnej núdzi a matka sa ráta ako spolu posudzovaná osoba, tak matka je tiež v evidencii ako otec alebo je dobrovoľne nezamestnaná alebo čo je ona potom? Potrebujem odovzdať papier na štipendium za matku a oni mi ho nechcú vydať pretože je spolu posudzovaná osoba s otcom, povedali že to musí stačiť keď je len papier za otca. Ale po minulé roky som odovzdávala aj za matku nejaký papier to že je evidovaná, tak teraz nechápem čo mám spraviť aby mi ho vlastne dali to štipendium.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Nie je papier ako papier...
    Študijné oddelenie od Teba žiada čo? Teta na študijnom Ti musí presne povedať, čo od teba žiada doložiť k žiadosti o štipendium, resp. pozri si na stránke školy, vytlač si to a ukáž tete na úrade práce.
    Úrad práce Ti nechce vydať čo?
    Teta na úrade práce Ti musí presne povedať, prečo ho nepotrebuješ, resp. Ti ho nechce vydať /žeby zmena zákona?/. Nech Ti to dá písomne alebo pošle mailom na študijné oddelenie. Ak to nevie alebo nie je ochotná, choď za jej nadriadeným, alebo si skús naštudovať na webe.
    Papiere sú všelijaké... aj tety na študijnom a úradoch sú všelijaké...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Misa7 Už konečne vedeli kde matka patrí a máme aj príslušný doklad, ale ďakujem
    Oliwa Congratulations! Jedna malá bitka s veternými mlynmi /štátnou správou/ vyhraná...
    Misa7 Ďakujem
      zbaliť

    sociálne štipendium

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.