Zavrieť

Porady

Ukončenie leasingu

Prajem príjemný deň,

prednedávnom som si kúpil na leasing od spoločnosti HomeCredit Slovensko os. automobil. Leasing bol vo výške 3600. Všetky splátky splácam, nemám žiadne problém, avšak vyskytol sa jeden. Z práce som dostal ponuku ísť pracovať do dcérskej spoločnosti v Anglicku. Nakoľko som slobodný, tak jediné čo ma tu drží je auto na leasing. Na predčasné splatenie leasingu žiaľbohu dostatok financií nemám a nakoľko ide o nevýhodnú motorizáciu (3.6L benzín) tak sa mi nedarí nájsť ani niekoho kto by leasing prevzal.
Existuje ešte iná možnosť ako sa leasingu jednoducho povedané "zbaviť"?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    No ak nevies leasing splatit naraz..
    nevies auto aj s leasingom predat..
    tak ho budes musiet platit ty. Co ine by si chcel pocut

    Maximálne môžes skúsiť požičovne áut v okolí, či by si ho od teba neprenajali, alebo ho kúli. (Samozrejme ak tým bude súhlasiť leasingová spoločnosť).

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    v prvom rade si si auto nekúpil, nie si jeho vlastníkom a preto ho nemôžeš ani predať, ani s autom nijak disponovať. Pozri sa do zmluvy, aké sú podmienky predčasného skončenia nájmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.