Zavrieť

Porady

Pomôcky pri pečení

Ahojte sikovné gazdinky. Prosím pomôžte mi, kde by som vedel zohnať keramické formicky na pečenie suflé?
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 22.04.08 at 21:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Rozalka veľmi pekne ti ďakujem.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Je to síce stránka pre profesionálne gastronomické zariadenia, ale snáď ti vyhovejú.
    A máš dobrý recept na suffle?

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Rozalka Pozri príspevok
    Je to síce stránka pre profesionálne gastronomické zariadenia, ale snáď ti vyhovejú.
    A máš dobrý recept na suffle?
    hm, až budem mať "suffláčiky", tak ja určite vyskúšam tieto: http://www.chefsimon.com/souffle.htm (ak bude niekto potrebovať, preklad prihodím)

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    smith Pozri príspevok
    Ahojte sikovné gazdinky. Prosím pomôžte mi, kde by som vedel zohnať keramické formicky na pečenie suflé?
    Myslím, že aj tieto z BergHOFF-u by mohli byť vhodné na sufflé: http://www.berghoff.sk/?lid=1&cid=83&start=15 , posielajú aj na dobierku.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    petovsan Pozri príspevok
    Myslím, že aj tieto z BergHOFF-u by mohli byť vhodné na sufflé: http://www.berghoff.sk/?lid=1&cid=83&start=15 , posielajú aj na dobierku.

    Ďakujem za tip.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    smith Pozri príspevok
    Ďakujem za tip.
    Za málo, rado sa stalo ... ak vyrobíš sufflé priam nebesky nadýchané, dúfam, že sa s nami podelíš o recept ... tiež budem priebežne informovať o svojich výsledkoch .

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    petovsan Pozri príspevok
    Za málo, rado sa stalo ... ak vyrobíš sufflé priam nebesky nadýchané, dúfam, že sa s nami podelíš o recept ... tiež budem priebežne informovať o svojich výsledkoch .
    To skôr priateľka, ako ja.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Počula som, že stačí dať papierové košíčky ale aspoň 3 ks a riadne naukladať na plech a nemusia byť formičky. Vyskúšané to nemám...

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Dada Pozri príspevok
    A nemôžu sa použiť formičky na maffiny?
    ...to som veru neskúšala, ale čo som sa dočítala, tak pri sufflé musíš použiť formu, ktorá má rovné steny (muffinové formičky idú do šikma), nesmie sa formička zdola hore rozširovať, vraj by sa ten zázrak nemal ako šplhať hore a výsledok by nebolo to pravé orechové ... neviem, treba vyskúšať, možno budeme prekvapené

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.