Zavrieť

Porady

Hlavná kniha - podrobný výpis

Po výpadku prúdu mi v denníku vo výstupoch hlavná kniha(analytická evidencia) nedá možnosť podrobný výpis. Namiesto toho tam pribudlo UD03_102.PTS. Ak to zvolím, zobrazí mi len prázdnu stranu. Stretol sa s tým už niekto? Čo mám robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Vlasta
    Po výpadku prúdu mi v denníku vo výstupoch hlavná kniha(analytická evidencia) nedá možnosť podrobný výpis. Namiesto toho tam pribudlo UD03_102.PTS. Ak to zvolím, zobrazí mi len prázdnu stranu. Stretol sa s tým už niekto? Čo mám robiť?
    Skus dať cez údržbu dát reindexovanie. Malo by to pomôcť.

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    smith
    Skus dať cez údržbu dát reindexovanie. Malo by to pomôcť.
    Nepomohlo. Dokonca aj keď si stiahnem obnovu starších dát, ani tam už nemám možnosť podrobného výpisu.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Vlasta
    Nepomohlo. Dokonca aj keď si stiahnem obnovu starších dát, ani tam už nemám možnosť podrobného výpisu.
    Potom ti odporúčam obrátiť sa priamo na MRP cez hot line:

    Bratislava 02/44645791
    Brezno 048/6111333
    Žilina 041/5424982

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    adinka55
    Skus preinstalovat program. Mozno pomoze.
    Ale pred preinštalovaní si urob zálohy dát.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    mne keď sa zobrazovala prázdna strana tak stačilo zavrieť mrp a znovu otvoriť.

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    No nepomohol mu ani oddych v noci. Stále nemám možnosť 02 Podrobný výpis. Už som písala do mrp, tak čakám odpoveď.

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Program vypnes. Zoberies si instalacne media alebo si stiahnes upgrade ak mas predplateny upgrade z internet. Potom postupujes presne tak isto ako pri prvotnej instalacii.

    Media - vlozis CD+ disketu. To CD sa ti same otvori, s disketou v podstate nic nerobis, je len zalozena. V lavej casti si vyberies program, ktory chces instalovat, dvakrat nan kliknes a vyberies plnu verziu programu. Potom už len odklikavas dalej a OK.

    Upgrade cez internet - ak ho mas prihlas sa svojimi heslami a tam najdes aj presny navod na instalaciu.

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    adinka55
    Program vypnes. Zoberies si instalacne media alebo si stiahnes upgrade ak mas predplateny upgrade z internet. Potom postupujes presne tak isto ako pri prvotnej instalacii.

    Media - vlozis CD+ disketu. To CD sa ti same otvori, s disketou v podstate nic nerobis, je len zalozena. V lavej casti si vyberies program, ktory chces instalovat, dvakrat nan kliknes a vyberies plnu verziu programu. Potom už len odklikavas dalej a OK.

    Upgrade cez internet - ak ho mas prihlas sa svojimi heslami a tam najdes aj presny navod na instalaciu.
    Ďakujem, pomohlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.