Zavrieť

Porady

Zatiaľ trochu stratená

Ahojte poraďáci, som skutočne nadšená z tejto stránky, aj keď ešte trochu stratená - ale učím sa rýchlo. Po troch rokoch materskej (bez pripojenia) sa snažím orientovať a dohnať zabudnuté a aj nenadobudnuté (fúha, ale sa mi podarilo slovo). Inak, tu som jarosenka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jemnostka je offline (nepripojený) jemnostka

    jemnostka
    ahoj jarosenka, som na tom podobne ako ty, chvilu nam to asi potrva, kym sa od "zivota deti" preorientujeme na pracu

    mon je offline (nepripojený) mon

    mon
    vitaj, fakt je super keď ma človek pristup k netu, momentalne som aj ja na materskej a tak mi chyba praca, že som tu a študujem zmeny, aby som sa nestratila keď sa opäť vratim (predsa už som 2 roky doma).
    Ale našťastie som sa dostala aj k robote na doma, takže oprašujem všetky moje skusenosti nadobudnute pred nastupom na MD.
    A na tejto stránky už roky hľadám a nájdem super, super veci

    jarosenka je offline (nepripojený) jarosenka

    zaneprázdnená mamina jarosenka
    Dnes som na tejto stránke strávila už skoro 2 hodiny a len tak si pozerám a čítam a oddychujem a nakoniec som sa vrátila k svojmu "nováčikovskému nástupu" a našla som vaše reakcie - a vďaka, človeku sa hneď zlepší nálada, keď ho niekto privíta a napíše.

    Zatiaľ trochu stratená

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.