Zavrieť

Porady

Koľko si vypýtať za prenájom parkovacieho miesta v BA2?

Vedeli by ste mi poradiť, za akú cenu sa prenajímajú vnútorné (kryté) parkovacie miesta v okoli Slovnaft Arény (prerobený zimný štadión, Bratislava Ružinov)? Mám voľné parkovacie miesto a rozmýšľam nad prenájmom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danooo25 Hladal som aj tak :-)
    lujza.j asi slabo....
    danooo25 No schválne.. vieš o nejako linku? :-) okrem google.sk?
    Chobot Máš málo informácií na nete????

    http://www.prenajom-bratislava.com/i...der=0&expand=0

    Koľko toho ešte potrebuješ?
      zbaliť
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danooo25 to mi pride trochu malo... ja som pocul o minimalnej cene cca 70 € za vnutorne parkovacie miesto
    trevize Zalezi asi dom od domu. Ja byvam nedalo v novostavbe a tu sa da obcas zohnat za 50.
    danooo25 Ja mám konkrétne na mysli stavbu Jégeho Alej. Ale 50 €/mesiac za kryté parkovacie miesto v uzatvárateľnej garáži sa mi fakt zdá málo.
    ivka70 U nas, tiez v BA, su po 30 EUR/mesiac.
    Chobot Však pýtať môžeš aj 200, otázne je, či nájdeš záujemcu. Možno natrafíš na zúfalca, ktorý pôjde aj nad cenu, ale väčšinou v inzerátoch začnú s vyššou cenou (to sú aj prípady v mojom vyššom linku) a keď sa im nedarí, tak spustia cenu a potom sa to prenajme. V inzerátoch nevidíš skutočnú cenu, za ktorú sa to prenajíma. Miesta za rozumné ceny sa hneď vychytajú, zostávajú tí, čo majú veľké oči.

    Ale 50 je na Jégého alej málo. Ja by som skúsil začať s 80 € a potom spustil.
    danooo25 Presne takto na to ide. DIkes.
      zbaliť

    Koľko si vypýtať za prenájom parkovacieho miesta v BA2?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.