Zavrieť

Porady

Reklamacia v Lidl

Dobrý deň.
Mám nasledovný problém. V súťaži v Lidli som vyhral 50€. Rozhodol som sa ze si kupim utahovacku ktorá stala 55€. 50€ mi zobrali z výhry a 5€ som doplatil. Utahovacka sa pokazila tak som dal reklamovať. Po mesiaci som sa bol spýtať na stav reklamácie, oznamili mi ze k reklamacii sa nikto nevyjadril tak mi vratia peniaze. Vraj na blocku mam 50€ lidl zlava a vratia mi iba 5€. Je toto normálne? Môžem žiadať plnú sumu ? Alebo aspon vratenie pokazenej utahovacky ?
Ďakujem
buchač Propozície v súťažiach Lidl (všeobecne) vravia nasledovné :

" Výhry v súťaži nie je možné vymáhať právnou cestou ani alternatívne plniť v peniazoch. "
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To si treba s nimi odkomunikovat, mali by ti vratit 50 eur na poukazke (tak ako si vyhral) a 5 eur v hotovosti.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Môžeš si v hodnote 50€ vybrať iný tovar, napríklad.
    mars29 Keby som si za 50€ mohol vybrat iny tovar to by mi nevadilo. Len ich riesenie je ze mi vlastne zoberu 50€ a to sa mi nezda spravne. Koncom týždna ma prist veduca predajne tak budem s nou rokovať o moznostiach. Len by som chcel vediet ci v tejto veci mam nejake prava alebo ma len oberu o 50€ a ide sa dalej.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.