Zavrieť

Porady

Neviem, ako začať...

Dobrý deň,

mám podnikateľský nápad, no neviem ako postupovať ďalej...chcela by som sa opýtať, či by mi niekto v tomto nepomohol.Nemám žiadne skúsenosti s podnikaním.Veľmi by mi pomohlo, keby mi niekto pomohol alebo mi aspoň poradil, kde by som sa mohla ďalej informovať.Som v tomto úplny lajk...

Vopred ďakujem za každú radu, naozaj veľká vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Skús konkretizovať svoje otázky. Pokiaľ nenapíšeš čo chceš vedieť, neviem Ti pomôcť.

    mintra je offline (nepripojený) mintra

    mintra
    No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

    Ďakujem za radu

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    mintra Pozri príspevok
    No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

    Ďakujem za radu
    No myslim si, ze ak nechces prezradit nic, tak tazko ti niekto poradi, lebo tych druhov podnikania je velmi vela, ale najprv by si mala mat na urcite zivnosti odborne predpoklady, pokial nepotrebujes, tak ak potrebujes priestor, musi byt podla hygienickych predpisov, potom by si mala urobit pre seba financny plan, ci vobec sa do toho pustit, musis mat dostatok financnych prostriedkov, ak nie, moznost si pozicat, no a ked to vsetko mas, otvor si zivnost, upevni si nervy, najdi si dobreho uctovnika a zacni.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    mintra Pozri príspevok
    No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

    Ďakujem za radu
    No tvoje prve kroky budu prevazne, dost, velmi, postatne zasadne a predovsetkym zavisiet od toho, aky napad mas a co s nim chces podniknut.

    Neviem, ako začať...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.