Zavrieť

Porady

Rozdelenie počítačovej zostavy

Dobrý deň

Mali sme inventúru, a máme taký dosť problém. V minulosti bolo zakúpených viacero počítačov, ako zostáv, čiže za cenu cca. 30 000, komp a príslušenstvo, vrátane monitora. Postupne sa počítače presúvali po pracoviskách a stalo sa viac krát, že počítač je na inom úseku, ako monitor, už dávno skombinovaný s iným monitorom. Ako sa to dá účtovne rozdeliť?? Odmietam napr. zodpovedať za komp, ktorý je v druhej budove, alebo kuchyni, ale nevieme to účtovne rozdeliť od monitora, ktorý je u nás. Sme školstvo, tak že presuny z učebne do labáku, alebo do skladu, sú dosť časté.
Vďaka za pomoc

PS: Pri inventúre sme s mladým ekonómom uvažovali o rituálnej samovražde , keď sme zistili, čo všetko za tie roky papierovo mám v učebni. Mladý to dal do kopy, fizicky sa všetko našlo, ale kade tade po baráku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    S tým sa netrápte. Ak by ste aj dali všetko do poriadku, stačilo by aby bez Vášho vedomia urobili jeden presun a opäť by Vám to nesedelo. Preto si myslím, že je to robota ktorá nemá zmysel. Zistite si či to Váš zriaďovateľ vyžaduje a ak áno, nech Vám vystaví smernicu ako máte pri inventúre postupovať. Ja robím inventúru tak, že spočítam počítače a toľko musí byť aj monitorov.Ak by našich poslancov aj napadlo poslať mi na majetok kontrolórku, iba by som to privítala. Aspoň by uvidela, aká hlúposti máme v majetku. Najradšej by som si pozvala všetkých poslancov.

    Rozdelenie počítačovej zostavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.