Zavrieť

Porady

zmenena zapisnica

prosim vas o radu ako postupovať v prípade , že sa zúčastníte schôdze SVB
viete čo sa tam prejednavalo a ked potom čitate zapisnicu mate dojem že ste zrejme boli niekde inde lebo zapisnica sa vôbec nezhoduje so skutočnosťou . Ako postupovať ? U nas je teraz zapisnica zmenená v podstatných bodoch a tak si myslim, že je celkovo bezpredmetné zučastnovať sa schôdzí ked si potom aj tak predsedníctvo urobí svoj vlastný zaver .
Vie tu niekto objasniť pojmy overovatel , zapisovatel ..nemusí byť prvopis sučasťou prepisanej zapisnice /aspon v prilohe aj ked v podstate tiež ho môžu zameniť ak nebol podpisaný ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Určite by som poslal list v ktorom by som napadol túto zápisnicu a aj sa osobne stretol so zapisovateľom, overovateľom a aj predsedom. Inicioval by som nové zhromaždenie ( pomocou ďaľším nájomníkov ktorí boli na schôdzi ) a tam by som dal znenie zápisnice prepracovať. Posledná možnosť pri neúspechu je to dať na súd.
    Zapisovateľ zapisuje čo bolo na schôdzi a overovateľ podpíše že to bolo naozaj tak. Preto sa týto dvaja ludia majú voliť počas zhromaždenia a majú to byť ludia, ktorí majú dôveru ostatných vlastníkov... t.j. že sa nepodpíšu pod niečo, čo na schôdzi nebolo povedané a schválené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.