Zavrieť

Porady

Chcela by som študovať

Chcela by som vedieť či tu náhodou nie je niekto kto študuje alebo študoval medicínu a je pritom finančne na dne.
Nech by ma kontaktoval
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

moja dcéra študuje v KE.....na dne ale nie je a ani ja, nikto......
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mila, ona to myslela asi tak, ze nema peniaze na studium, ci sa to da vystudovat. Urcite so socialnym stipendiom a vedlajsou brigadou.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ale info viem podať, ako to ostatní robia......
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
úprimne? nemyslím si... ak človek nedá úplatok tak ho tam veľmi ťažko vezmú...hľavne v BA...
vyskúšaj štúdium napr. na Masarykovej univerzite v Prahe...
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pasuliatko Pozri príspevok
úprimne? nemyslím si... ak človek nedá úplatok tak ho tam veľmi ťažko vezmú...hľavne v BA...
vyskúšaj štúdium napr. na Masarykovej univerzite v Prahe...
teda, toto som nepochopila, na co si reagovala? Ona nepise, ze nema na uplatok.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alaya1 Pozri príspevok
teda, toto som nepochopila, na co si reagovala? Ona nepise, ze nema na uplatok.
tak potom ťažko vyštuduje medicínu... žial
0 3
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

čo by si mala z toho, aby si dala úplatok za prijatie na štúdium a po takej anatómií ???? urobila by si ju???? dcéra tvrdí, že prijímací test bola k anatómií malina

moja dcéra má spolužiaka v BA, jeho do KE nevzali, moju dcéru áno a Jakub študuje v BS bez problémov a bez úplatku....

chodíš na prípravný kurz na prijatie na VŠ- v KE to robia každú druhú sobotu, VŠ učitelia????
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dievky, prosim vas, vy na co reagujete? bud ja uz som blba, ale ja nevidim jej ziaden prispevok, okrem toho prveho v teme....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kecáme predsa.....
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
no neviem ja mám priame info z LFUK v BA a bez úplatku sa tam nedostane ani mucha...
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak som mala pravdu, chce studovat a nema peniaze
http://www.porada.sk/t176477-stipendium.html#post1849190

N
o, mojej kolegyne syna zobrali do KE, bez problemov a to mal na gymku aj dvojky a ona urcite nedala uplatok ani jeden cent.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vy hovoríte o KE ja o BA...

dievča vyskúšaj a potom napíš ako si dopadla....
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ako nepozerá sa či ten alebo onen čo mal na vysvedčení, ide o to ako napíše testy....na ničom inom nezáleží......spomínala som Jakuba (spolužiaka mojej dcéry, on je v BA)
a ešte sa opýtam, prečo neideš študovať do KE?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

pasuliatko Pozri príspevok
úprimne? nemyslím si... ak človek nedá úplatok tak ho tam veľmi ťažko vezmú...hľavne v BA...
vyskúšaj štúdium napr. na Masarykovej univerzite v Prahe...
Masarykova je predsa v Brne
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Mila123 Pozri príspevok
ako nepozerá sa či ten alebo onen čo mal na vysvedčení, ide o to ako napíše testy....na ničom inom nezáleží......
len aby si sa nečudovala,že to nie je pravda.... môžeš vedieť 0 a ak máš známosť prípadne zaplatíš vieš urobiť test na 100%...
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mila123 Pozri príspevok
ako nepozerá sa či ten alebo onen čo mal na vysvedčení, ide o to ako napíše testy....na ničom inom nezáleží......
No aj moje deti studovali a pri vypisovani prihlasky sa pisali znamky,ktore sa zohladnovali, pri zoradovani, aj ucast na olympiadach,publikacna cinnost a pod.Za vsetko dvali plus body.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

myara Pozri príspevok
Masarykova je predsa v Brne
veď som tam osobne bola...jasne, že je v Brne, toto som si nevšimla...v Prahe je predsa Karlova univerzita......
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ano, pardon Karlova univerzita
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak my tu tymito prispevkami asi slecne nepomozeme, jedine, zeby sa niekto rozhodol ju sponzorovat pocas studia.
Ja som si presla jej prispevky na porade, je mi jej luto.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ďakujem za NEUŽITOČNÉ... keď neviete ako to chodí v BA tak za to nemôžem... ďalej sa už nevyjadrujem.
môj názor tu už padol čiže tak...
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať