Zavrieť

Porady

Darček k narodeninám.

2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Moja neterka oslavuje v nedeľu 22 rokov. Odkedy mi neterky vyrástli mám veľký problém s tým čo im darovať. Posledné roky som im už iba dávala peniaze do obálky. Teraz som sa rozhodla ísť na to inak. Ale je to ťažké. Moja sestra je súkromná podnikateľka a oslávenkyňa má naozaj všetko. Takže žiadne šperky chce to byť originálny. Študuje právo a je výborná študentka. Je skôr športový typ. Kým bola menšia nebol to problém aktívne jazdila na koni a všetko čo sa týkalo vecí okolo nich bol vďačný darček. Čo teraz neviem. Každý nápad ocením.
Usporiadat
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Lístky do kina, poukážku ku kozmetičke, víkedkový pobyt...???
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

kkllc Pozri príspevok
Lístky do kina, poukážku ku kozmetičke, víkedkový pobyt...???
Vďaka ona je taký chalanisko. Hrdo ukazuje svoje jazvy. Keď bola malá najobľúbenejšie oblečenie boli maskáče. Ženské veci moc nie. Našla som si na nete celkom peknú ponuku pier PARKER. Aj cena sa mi zdá byť prijateľná.. Hm ak ma tu nepoinšpirojete pôjdem večer do AUPARKU a kúpim jej sadu. Keď už bude tá veľká právnička.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Dobrou knihou by si podľa mňa tiež nič nepokazila, možno má nejaký vyhranený žáner, ktorý rada číta. Ale tie perá sú tiež dobrý nápad.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Áno Ivka je čitálek. A bavia ju aj básne. Učí sa ich celé naspamäť. Nezvyklé pre dieťa tejto doby. To nie je zlý nápad. Nechám si ho na meniny.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Musím totiž nenápadne pozisťovať čo má a čo nemá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
N I Č

Dôvodov je na to dostatok .....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

buchač Pozri príspevok
N I Č

Dôvodov je na to dostatok .....
Práve naopak dôvodov aby som si dala námahu vyberať jej darček a nešupnúť jej iba peniažky do obálky je viac než dosť. Jedným z nich je, že ma celé 4 mesiace pravideľne navštevovala v nemocnici. Samozrejme nielen ona.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2009 Pozri príspevok
Práve naopak dôvodov aby som si dala námahu vyberať jej darček a nešupnúť jej iba peniažky do obálky je viac než dosť. Jedným z nich je, že ma celé 4 mesiace pravideľne navštevovala v nemocnici. Samozrejme nielen ona.
A na toto som čakal ...!!!
Preto som aj tak napísal , ako som napísal ... !!!!

Prečo tento argument nie je , hm , v zadaní témy ...?
To predsa úplne mení pohľad na vec , síce u mňa ani tak nie , ja si totiž na darčekovanie nepotrpím / celá rodina / , ale u iných určite zaváži ...

Ale predsa darčeky si dávala roky a nie si vďačna len za tie návštevy ...
Tisnú sa mi aj iné otázky , ale bol by som osobný a to sa nehodí .
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Sme tri sestry. každá z nás má 2 deti. Pretože sme veľká rodina máme dohody. Narodeninyy sa oslavujú meniny nie. Pod stromček dávame darčeky rodičom a deťom/aj tie dospelé sú deti/ sebe už nie. Všetko je vec dohody a možností. Táto moja neterka má bohatých rodičov takže skôr ocení nápad. Takže.... máš nejaký nápad?
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Dúfam že je aj Anička. Ja k svojim narodeninám a zároveň meninám vždy dostávam krásnu tortu a veľkú kyticu kvetov. Tortu donedávna od mamky a teraz sú to už úplné umelecké diela od dcéry. Čo ty na to?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

dušinka Pozri príspevok
Dúfam že je aj Anička. Ja k svojim narodeninám a zároveň meninám vždy dostávam krásnu tortu a veľkú kyticu kvetov. Tortu donedávna od mamky a teraz sú to už úplné umelecké diela od dcéry. Čo ty na to?
Jej Ty si Anička-dušička? Všetko najlepšie k nedeľňajším narodeninám a meninám.
n_artikel_0500.jpg  
torta.jpg  
1/1
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Presne tak. Urobila si mi radosť. Tak ma volala nebožka stará mama. Ďakujem.
Neter nie je Anna? Vysvetlenie mojej maminky prečo takéto obyčajné meno: narodiť sa na Annu a ešte k tomu v nedeľu /môj prípad/, veď by ma musel Pánbožko potrestať. Dodnes som jej za toto meno vďačná.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

dušinka Pozri príspevok
Presne tak. Urobila si mi radosť. Tak ma volala nebožka stará mama. Ďakujem.
Neter nie je Anna? Vysvetlenie mojej maminky prečo takéto obyčajné meno: narodiť sa na Annu a ešte k tomu v nedeľu /môj prípad/, veď by ma musel Pánbožko potrestať. Dodnes som jej za toto meno vďačná.
Nie. Moja neterka je Ivanka. Žiadnu Anku v okolí nemám. Je to asi teraz vzácne meno. Pozri ja som Eva. Vieš aká som bola nešťastná, že je na Vianoce? Okrem toho okolo mňa je samá Evka, Eva, Evuľa.....ťahá sa to so mnou od školy. Keď som robila ešte na pobočke boli sme tam 4 Evy. Na GR sme boli na oddelení iba 2 ženy a hádaj ako sme sa volali? Ešte aj šéf má ženu Evku. Ešte, že nedávno prišla do nášho oddelenia Lenka. Nuž a pre tú moju malú /VEĽKÚ/ neterku kúpim asi toho Parkera a dám jej ho s nejakou vtipnou poznámkou.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Neviem, aku hudbu ma rada, ale ja by som poradil listky na koncert nejakej jej oblubenej kapely.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Anime / japonské animované filmy, televízne seriály/ teraz frčí u mladých. Nerozumiem mu a nezasahujem.. pozrela som si toho moc a vidím v tom iba kreslené čudo a dosť sadistické. Ale mládež sa vie o tom baviť celé hodiny a moja dcérka tomu venuje celú svoju web stránku. Hľadám originálny darček. Som Teta. Staromódna a taká aj ostanem. Chcem dať staromódny darček. Šperk neterka neocení a ja sa pohrávam z myšlienkou Parkera. Nejak cítim, že to ocení ´ V roku 1888 si založil George S. Parker vlastnú firmu a pustil sa do konštrukcie pera, ktorého hrot by bol spoľahlivo zásobovaný atramentom. Filozofické motto, ktorého sa pri podnikaní držal, bolo prosté : „Vyrob lepšie pero a ľudia ho budú kupovať.“ Kuk asi som sa rozhodla. Keď som sem písala nemala som žiadnu predstavu. Popravde bola som zúfalá lebo som chcela dať darček nie peniaze. Nemala som nijaký nápad a moc mi pomohlo iba o tom napísať. Nejak som sa rozbehla a začala hladať čo by som v praxi nespravila. Je pre mňa naozaj dôležité dať darček nie peniaze.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Táto téma ma chytila asi kvôli tomu dátumu narodenia. Ja keď už niečo darujem hoci aj cudziemu človeku tak je to Parker. Myslím že tým som ešte nič nepokazila. Postupne ich podostávali pri nejakej príležitosti moje deti, ich manželia, manžel. Napodiv napr. manžel má to pero už viac ako 10 rokov a ešte ho nestratil. Naposledy som takéto pero kupovala ako darček k promócii. Tiež si myslím že som nič nepokazila.
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Mna ešte napadol fotoalbum, alebo teraz su moderné digitálne fotorámi.
S perom parker mam tiež super skúsenosti.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Parker je dúfam iba pero. Alebo značka
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

2009 Pozri príspevok
Parker je dúfam iba pero. Alebo značka
Ale asi by som si "overila", či už nejaké značkové perá nemá. Lebo potom by to bol asi zbytočný darček.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

2009 Pozri príspevok
Parker je dúfam iba pero. Alebo značka
Parker je značka - okrem guličkového pera môžeš kúpiť celú sadu - pentelku, atramentové pero. Dostaneš ho v každom lepšom papiernictve.
Dcéra ich má, mne sa zdajú "ťažké",nepíše sa mi s ním dobre
Naposledy upravil veronikasad : 24.07.09 at 18:43
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať