Zavrieť

Porady

exekucia

ako prosim postupuje exekutor pri dlhobe vo zdravotnej poistovni a kolko berie penale zo sumy . Dakujem pekne za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Zjednodusene laicky Ti napisem.
    Exekutor bude postupovat tak, ze Ti bude posielat , vselijake vyzvy. Pokial dlznu sumu nezaplatis, dlzna suma sa bude zvysovat o uroky a poplatky za vselijake procesne ukony a ked exekutor zhodnoti, ze sa uz pekna kopka nazbierala, tak Ta zexekuuje. Vezme hocico, co uspokoji pohladavku, nebude mat problem siahnut hoci aj na Tvoj byt, ci dom.

    Necakaj teda, ze sa na nieco zabudne a svoj dlh okamzite uhrad. Vyvarujes sa plateniu vyssich sum. Svoj dlh zaplatit musis.
    Naposledy upravil taiko : 01.08.15 at 18:04
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    11092011 Nejde o mna ide o švagrinu ktora ma čiastku v nasom dome a na slovensku nema žiadny majetok a ani žiadny učet ktorý by jej mohli zablokovat . Takže sa bojim o dom a zo sumi 3100 eur sa nazbiera pri exekutorkych poplatkoch asi dost rýchlo velka sumicka.
    taiko nuz to by som sa asi s niekym znalym poradil. Asi zavisi aka velka ta ciastka je. Mozno bude stat zato ten dlh za nu uhradit. Aj ked nepises, ako sa stavia k celemu problemu svagrina.
    Peggynka Keď má čiastku v dome,tak má majetok na Slovensku
    taiko no hej, ale ak je jej ciastka nap 10%, tak hadam nemoze zvysnym zucastnenym dom zexekuovat, ci hej?
    Peggynka Zvyšným nie,ale takto:http://ficek.sk/pravna-poradna/140-e...ickeho-podielu
    11092011 No svagrinka na to sprepacenim z vysoka.... tvrdi si svoje ona ma vsetko v poriadku a nema zaujem ani komunikovat o tom.JA sa len bojim kedze ma ciastku po ocinovy cize 1/4 ci knam niekto nenabehne a nevibieli mi dom. A co som citala exekutorska ciaskq je asi 20 percent zo sumi takze sa jej to tam krasne nqavysuje
    Peggynka Nechce sa ti čítať alebo nerozumieš tomu,čo je v linku,ktorý som pridala ?
    11092011 Pochopila som že budeme vyrozumený exekutorom. Len som chcela vediet či sa može stat kedže su to neni 10000 čiastky či možu dojst k nam a zobrat majetok a peniaze čo mame doma .Myslim tým televizory, dvd, a podobne vec. Kedze ma u nas trvalý pobyt aj nahlasený. Dakujem
    Peggynka http://www.porada.sk/t197781-exekuci...j-majetok.html
    11092011 Dakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.