Zavrieť

Porady

Mobil do 70-75eur

Pekný deň,chcela by som poprosiť o radu.Súrne potrebujem kúpiť mobil,kedže moja Xperia E doslúžila,ale finančne niesom natom najlepšie,takže zháňam niečo do 70-75eur,wifi,android a aby mal aspoň 4palce,nejaké som našla,ale nechcem kúpiť črep,čo bude blbnúť po týždni..Prosím poradíte nejaký,s ktorým máte dobrú skúsenosť?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    Ahoj, za danu cenovku do 75€ nezoženieš nič extra, nič takexti v tej cene ani neviem poradiť lebo nie sú ne tie mobily v podobnej cene čo som pozeral nejaké dobre ohlasy ale keby si si priplatila 10€ tak viem odporučiť napr.LG E460 Optimus L5 II =cca 83€, ten je celkom v pohode, alebo potom keď tak v tebou požadovanej cene možno GoClever QUANTUM 4 = 72€ treba prečítať recenzie, a potom Prestigio Multiphone 3400 DUO = 67.€ Prestigio Multiphone 3400 DUO alebo ešte skús vybrať Tu
    evulaeva dakujem

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    V tej cene dnes zoženieš celkom slušný mobil, dokonca aj s GPS bez ktorej by som mobil nechcel ani zadarmo. Tu je hrubý nástrel, každý sa dá nájsť na nete cez google ešte lacnejšie. Používam túto stránku ako filter. http://www.alza.sk/vsetky-telefony/1...-1334,384-1343

    Svoro je offline (nepripojený) Svoro

    Svoro
    Ahoj, tiež by som sa priklonil ku značke GSMART, je to dcérska firma firmy GIGABYTE, vynikajúce matičné dosky do PC. Kúpil som žene GSMART TUKU T2 a týždeň na to som si ho tiež objednal (dosluhovala mi stará XPERIA). Stojí 69€ a za tú cenu ponúka dvojjadro 1GHz, 0,5GB ram, 5MP foťák-fotí dosť slušne, 4 palce LCD, WIFI, a GPS - navigácia Sygic ide úplne perfektne. To za čo chce Samsung 150-200€ má GSMART za pár korún.
    vlado 33 A dokonca GIGABYTE GSmart T4 je už za 66€ v Qcompe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.