Zavrieť

Porady

POHODA audate release 8205, 8300, 8400

Dobrý deň,

v roku 2005 som používala účtovný softwér POHODA - JÚ,PÚ. V roku 2006 som na tomto účt.sof. nepracovala bola som mimo SR. V priebehu roka mi prišli 3 update versie. A teraz by som ich potrebovala nainštalovať. Avšak CD sa mi automaticky neotvorí. A neviem vybrať z obsahu CD, ktorá položka zodpovedá spusteniu inštalácie update. Ak s tým máte niekto skúsenosti prosím poradte. Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    susana28 je offline (nepripojený) susana28

    susana28
    Prosím, vari nikto z vás neinštaluje updaty cez cd? Vážne to potrebujem vedieť. Keď otvorím obsah CD, mám tam aj adresár POHODa, a v ňom pohoda.exe, ale pri spustení inštalácie mi vypíše že: začína sa inštalácia POHODY na Váš počítač. Nie som si však istá či nejde o nejakú demo verziu, keďže tam chýba označenie update verzie, alebo napr. release 8205. Pomôžte mi.

    jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

    jees3254
    Ak sa jedna o cd vydane v ramci SERVISU, aktualizaciu spustis tak, ako si pisala, cize v adresari pohoda "pohoda.exe". Instalacia bude od teba vyzadovat aj novy kod, ktory mas pribaleny pri cd.

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    A poslednú nemáš 8500 stačí nainštalovať len tú poslednú ale pravdaže budeš ku tomu potrebovať tvoj kód.

    susana28 je offline (nepripojený) susana28

    susana28
    jees3254,
    veľmi pekne ďakujem za radu. A už som to aj všetko nainštalovala a dopadlo to dobre. Len teraz rozmýšľam nad tým, že potrebujem nahodiť účtovníctvo roku 2006 jednej SZČO, podotýkam že ide o JÚ. Dúfam že nevadí, keď som si spustila všetky updaty teda že to nebude mať vplyv na účtovanie. A ešte táto szčo nemá žiadnych zamestnancov, takže prípadne zmeny ZP a SP by mi nemali robiť problémy. Čo myslíš? (či skôr čo myslíte?)

    jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

    jees3254
    susana28 Pozri príspevok
    jees3254,
    Dúfam že nevadí, keď som si spustila všetky updaty teda že to nebude mať vplyv na účtovanie. A ešte táto szčo nemá žiadnych zamestnancov, takže prípadne zmeny ZP a SP by mi nemali robiť problémy. Čo myslíš? (či skôr čo myslíte?)
    nevadí že si ich nainštalovala všetky, stačilo síce posledné cd, ale bude to v poriadku, nemaj obavy

    POHODA audate release 8205, 8300, 8400

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.