Zavrieť

Porady

Mam podnikatelsky napad, hladam buducich kolegov, partnerov

Ahojte vsetci, mam overeny podnikatelsky napad v oblasti IT, overeny, podpora silnej materskej vyvojarskej firmy, jedna sa o rozbehnutie spolocnosti na Slovensku posobiacej v oblasti spravy dat (PDM, PLM) v oblasti konstrukcnych dat. Rad by som sa do toho pustil z niekym, kto ma chu robit v tejto oblasti, resp. sikovneho programatora, znalost databazovych systemov a spravy serverov. Blizsie informacie velmi rad poskytnem osobne, pri kave, obede. Predpokladane pociatocne naklady:
- zaskolenie v zahranici (cestovne naklady, ubytovanie: cca.1000 EUR)
- pracovny HW (zo zaciatku vieme pouzit aj domaci)
- nejaku malu kancelariu, resp. pracovisko.

Bez velkych investicii sa to da na zaciatku rozbehnut, staci si rozbehat na pocitaci dany system, zoznamit sa s nim, spravit dobry marketing a potom uz len hladat zakaznikov.
Podpora, skolenia, pomoc pri instalaciach,... je zabezpecene.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rmozolik je offline (nepripojený) rmozolik

    Konstrukter, majitel firmy KORIMO, s.r.o. ...viac rmozolik
    Ide samozrejme aj o financne nadobudnutie, ale nie hned, treba tu spolocnost na sk od zaciatku vybudovat a nemat velke oci. Hlavne sa jedna o to, ze kto chce byt sam sebe panom, rozbehnut spolocne vlastnu spolocnost, je tu priestor, min. v teoretickej rovine teraz urcite, prakticky sa ukaze. Ja hladam ludi z IT oblasti, co sa vyznaju, co som pisal, obchodne to viem zastresit sam.

    emo6666 je offline (nepripojený) emo6666

    emo6666
    Dobrý deň,

    Váš podnikateľský plán znie zaujímavo. Oblasťt, v ktorú chcete zastrešovať poznám. Nie je však PDM ako PDM, rovnako tak ako CAD. Je možné vedieť o aký software by išlo? Od akého dodávateľa? (Siemens PLM, SAP, PTC, Dassault... ). Ďakujem za odpoveď.

    rmozolik je offline (nepripojený) rmozolik

    Konstrukter, majitel firmy KORIMO, s.r.o. ...viac rmozolik
    emo6666 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Váš podnikateľský plán znie zaujímavo. Oblasťt, v ktorú chcete zastrešovať poznám. Nie je však PDM ako PDM, rovnako tak ako CAD. Je možné vedieť o aký software by išlo? Od akého dodávateľa? (Siemens PLM, SAP, PTC, Dassault... ). Ďakujem za odpoveď.
    Zdravim, dakujem za odpoved. Velmi rad sa s Vami o tom pobavim, aj dam blizsie info o danom rieseni, ale navrhujem, aby som Vam to poslal sukromne do Vasho emailu. Napiste mi Vas email, kde Vam to mozem poslat prosim. Dakujem, pekny vecer, Mozolik

    emo6666 je offline (nepripojený) emo6666

    emo6666
    Moje sukromna emailova adresa je: emol"zavinac"zoznam"bodka"sk
    Oblast, v ktorej by ste chceli pracovat, je velmi narocna, s velkymi hracmi na trhu . Aj preto je zaujimave pre mna poznat viac detailov. Dakujem.

    Mam podnikatelsky napad, hladam buducich kolegov, partnerov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.