Zavrieť

Porady

PINK - ako ju mozno nepoznate

velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.
Naposledy upravil Richard : 06.01.08 at 18:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    Je to super, take nieco by som necakal. Nohavica ma sice tiez pesnicku Pane Prezidente, ale on si zobral na paskal len toho Ceskeho, takze sa nemal poriadne do coho opriet, aj ked tiez je to velmi pekna piesen

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    od Nohavicu mam jednu perfektnu vec. vyhrabem ju a dam sem.
    dala som ju do ...Fanúšikom J. Nohavicu
    Naposledy upravil kitky : 07.01.08 at 20:41

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kitky Pozri príspevok
    Tato velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
    Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
    Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.

    http://www.sonybmg.cz/video.php?video=VmaK7AgQS63Gkvg
    Jasné, podľa nich za všetko zlé na svete môže prezident USA. Resp. keby chcel, tak by mohol zrušiť chudobu, nezamestnanosť a všetky iné neduhy sveta...


    Pink je punkérka a hnutie punk je anarchistické. Preto stále boria proti akémukoľvek režimu.

    Len som chcel vyjadriť svoj názor na túto pesničku.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    V pohode. Je dolezite mat nazor.Ja neriesim politicke balasty, ale naboj, energiu a umelecku vypoved. A to tato vec ma vrchovato.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kitky Pozri príspevok
    V pohode. Je dolezite mat nazor.Ja neriesim politicke balasty, ale naboj, energiu a umelecku vypoved. A to tato vec ma vrchovato.
    Však ja s tebou úplne súhlasím, nikdy som ti neprotirečil. Každému sa môže páčiť niečo iné. Ani proti Pink inak nič nemám, páči sa mi napr. od nej Stupid Girl (bez akýchkoľvek asociácií.).

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    ja len tak toto video sa tu uz nachadza vo videozabave (a aj dalsie ine). Pricapila to to tam JanaSV.

    Ak chcete pocut dalsie super pesnicky, tak si pozrite toto: [SEARCH]fajnova hudba[/SEARCH]

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kitky Pozri príspevok
    heeej? a co su to tie asociacie?

    Obával som sa, že by to niekto mohol zobrať osobne. Ale uisťujem vás, že vôbec nič za tým nebolo.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    ja mam tiez niekedy problem zorientovat sa . co je autenticke a co sa na to iba hra. nastastie som sa to naucila rozlisovat. aspon si myslim.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kitky Pozri príspevok
    ja mam tiez niekedy problem zorientovat sa . co je autenticke a co sa na to iba hra. nastastie som sa to naucila rozlisovat. aspon si myslim.
    Tiež si myslím, že skoro vždy je to len hra. Nedávno bol ten svetový megakoncert "Live Earth", kde umelci a iné známe osobnosti vyzývali za šetrenie energiami a záchranu životného prostredia. Pritom mnohí z nich prileteli na koncert súkromnými lietadlami .

    Napr. DžejLo nabádala ľudí, že keby si každý znížil klimatizáciu o 1 stupeň, tak by sa ušetrilo toľko a toľko energie....

    Už ju vidím, ako si doma vypne klimatizáciu, zruší saunu, predá vírivú vaňu a zahrabe bazén s fontánou a protiprúdom.

    kivi11 je offline (nepripojený) kivi11

    kivi11
    kitky Pozri príspevok
    Tato velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
    Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
    Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.

    http://www.sonybmg.cz/video.php?video=VmaK7AgQS63Gkvg
    Prisiel som neskoro uz to video tam není.Mozte napisat aspon nazov pesnicky nech si to mozem najst na webe.
    ďakujem pekne

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    kivi11 Pozri príspevok
    Prisiel som neskoro uz to video tam není.Mozte napisat aspon nazov pesnicky nech si to mozem najst na webe.
    ďakujem pekne

    Mas to spatky.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    wierdo Pozri príspevok
    Je to super, take nieco by som necakal. Nohavica ma sice tiez pesnicku Pane Prezidente, ale on si zobral na paskal len toho Ceskeho, takze sa nemal poriadne do coho opriet, aj ked tiez je to velmi pekna piesen
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=mTS4jeNbN4I&feature=related[/YOUTUBE]

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    kivi11 Pozri príspevok
    Super super super,dakujem pekne
    Som rada ze sa tesis. Neznasam nedelu, tak aspon toto.
    Pod do muziky, ktoru milujeme, mozno ta tam nieco oslovi.

    alenad je offline (nepripojený) alenad

    alenad
    Pôvodne tu bolo toto video aj so slovenským prekladom, neviem ho už nájsť, nepomôžete? Ďakujem.

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Tým, ktorým sa Pink páči tak ako mne, sa musím pochváliť, že som sa práve vrátila z jej koncertu v Prahe, ktorý mala v rámci turné Funhouse a bola fantastickááááá! Úžasná šou, aj spev, aj atmosféra. O2 aréna bola úplne plná. Davy mi zatiaľ nevadia, zaskákala som si aj s dcérou jak puberťák a hlavne som si dobila baterky. No cestovala som od 1,00, takže idem hajať.
    Pekne pracujte a poradujte!

    P.S. Každému doporučujem na jesenné depky dobrú muzičku. Samozrejme takú, akú má rád.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.