Zavrieť

Porady

Do ciernej hory cez Srbsko(Belehrad)

Cavte siel niekto z vas do ciernej hory cez belehrad? neviete povedat co je lepsie ci cez belehrad alebo cez chorvatsko? ak ste sli cez belehrad ake mate zazitky? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Naj trasa je asi Budapešť-Mohacs po m6 cez kúsok HR kde je Osijekaj diaľnica po BIH, ďalej v BIH na Žanj-Sarajevo okolo letiska-Foca- Brod- Him (Granični prielaz/po chorvatsky/,nezabudni si lekárničku)-Nikšič-Podgorica-platený tunel-Haj Nehaj je to v polovici ich pobrežia alebo z Podgorice rovno na Petrovac.Medzi Žanj a sarajevom je diaľ nica za 2€ pred ňou sa dostavuje nový úsek a obchádzka je provizórna asi 2 km, pred Himom je 20km cesta pre jedno auto ale odmenou za pretrpené 20 km je na strane MNE nádhera kaňona rieky Piva a dobrá cesta./Poznám aj trasu cez Srbsko a ak cesty sa dajú porovnať s SK tak kvalita je lepšia v Srbsku ako napr. v KE a okolí akurát od Čačaku sú samé hory.Sklamaním je ich diaľnica, teraz je v oprave a cesta po nej v noci je nepijemná, Do Belehradu ani nezájdeš,iba okrajom.Radím na oboch trasách dodržiavať rýchlosti a stopky.Najviac policajtov som zažil v MNE od hranice so Srbskom.V Srbsku alebo v MNE (to si nepamätám ale došiel som pár minút pred uzavretím a je tam aj semafor) sa opravuje aj jeden tunel,2 hodiny je prejazd, 3 sa pracuje.V BIH, Srbsku aj v MNE sa zastav v reštauráciach,kľudne aj v honosných nenecháš tam majetok a neoľutuješ.Pri mori je menej muziky za viac peňazí. Na prechode z maďarskej diaľnice m5 do Srbska som strávil cez 2 hodiny",kopa" Turkov s autami značiek D,A,NL,B.Turecko v EU ešte nie je ALE TURCI UŽ SU,a to som prechádzal o 02 00 v noci.Cez HR minieš viac paliva a prejdeš viac km za rovnaký čas ak budeš všade dodržiavať predpisy.

    Do ciernej hory cez Srbsko(Belehrad)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.