Zavrieť

Porady

Prosim pomoc document and settings

ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    crimses Pozri príspevok
    a prosim ta ako to preinstalujem
    nič v zlom, ale zo zadania otázok usudzujem, že najlepšie bude k tomu zavolať niekoho, kto sa tomu hlbšie rozumie; skúsený užívateľ len tak neodinštalováva veci, o ktorých nevie, načo slúžia. (Re)Inštalácia OS a programov (predtým prípadná záloha dôležitých súborov) si vyžaduje človeka, ktorý to už párkrát robil...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    crimses Pozri príspevok
    ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka
    ... tak ich doinštaluj tie veci naspäť. Žial na v zadaní sformulovanú otázku inak odpovedať neviem.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    crimses Pozri príspevok
    ...my to dokazilo cely pv vdaka
    crimses Pozri príspevok
    ale ja neviem ktore
    to je potom problém; a pretože to dokazilo celé PC, tak pomôže asi len reinštalácia...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    crimses Pozri príspevok
    ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka
    Ty si asi neodinštaloval, ale jednoducho vymazal nejaké veci z Documents and settings. Ako už názov adresára hovorí - sú tam dokumenty a nastavenia. Ak vymažeš dokumenty, PC to neovplyvní. Ale ak vymažeš nastavenia, tak to môže spôsobiť problémy.

    Skús pozrieť v koši, či náhodou tie zmazané súbory nepôjdu obnoviť. Ak nie, tak napíš, čo konkrétne ti nefunguje. Samotný systém by to nemalo ovplyvniť, len stratíš niektoré nastavenia.

    crimses je offline (nepripojený) crimses

    crimses
    aha vdaka mna asi najviac sposobilo to ue my ostranilo s plochy skoro vsetky subory do kosa a dal som obnovit z kosa a obnuóvilo my ich len par a ostatne sa niekde stratili ale uz som si ich podavak naspat len my vzdy ked zapnem pc vybehne poznemkovy blok a napise my tam nieco ja to skopirujem a dam to sem hej

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neviem čo vymazal.Ale ak chce vymazať niečo dôležité pre windows tak tam vždy naskočí hláška ,že odinštalovaním tohto súboru môže dôjsť k poškodeniu win. a win. potom nemusí pracovať správne.Ak niekto takýmto veciam nerozumie a aj napriek takémuto upozorneniu niečo zmaže ,tak je ťažko radiť.

    crimses je offline (nepripojený) crimses

    crimses
    toto je to co my pise ked zapnem pc

    [.ShellClassInfo]
    LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21787
    IconFile=
    IconIndex=0
    IconIndexOld=0

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Asi je knižnica v čudu - skús http://www.instant-registry-fixes.or...l32dll-errors/
    Zodpovedá: Shell32.dll je knižnica súborov Windows, ktorá sa skladá z prostredia systému Windows API funkcie, potrebné na otvorenie webových stránok a súborov v systéme. Tento súbor je tiež používaný vykonávať niekoľko ďalších Windows úlohy a pomáha udržiavať stabilitu vášho systému. (Zdroj dtto)

    JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

    JuKaS
    crimses Pozri príspevok
    ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka

    Vyskúšaj aj toto: štart - príslušenstvo - systémové nástroje - obnovenie systému - a zadaj tam dátum predtým ako si to všetko "odinštaloval" alebo "vymazal". Niekedy to pomôže, vráti údaje do PC k tomu dátumu, ktorý zadáš.

    crimses je offline (nepripojený) crimses

    crimses
    to tam nieje lebo mne vymazalo aj skoro vsetko z start vsetky programy ak by ste my mohli poradit ako to obnovit budem vam vdacny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.