Zavrieť

Porady

pomoc s MP3

Prosím pomôžte mi,mamMP3 prehrávač iRiver iFP-700 a neda sa mi pripojiť na počítač.Mam Win.XP.Normalne sa mi nainštaluje ,vypíše ,ze je pripravená k práci a zmizne....čo mám robiť????prosíííím....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Skús, či náhodou nechce použiť to isté písmeno jednotky ako už je použité (niekedy sa to stáva pri USB kľúčoch)
    Píšem z hlavy, tak to skús dohľadať:
    Ovládacie panely / nástroje na správu / správa počítača / disk management /
    klikneš na disk (ten tvoj je označený ako vymeniteľný a bude asi posledný) a dáš zmeniť písmeno jednotky na nejaké nepoužité.

    Možno ti to pomôže, nič iného ma nenapadá. :-)

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Nepíšeš že prehrávač pripájaš cez USB, ale predpokladám to.

    1.- Na USB porte ti inak funguje napr. USB kľúčik?

    2.- Na tieto mp3-ky a telefóny niekedy nestačí nainštalovať softvér, niekedy je nutné doinštalovať aj podporu USB pre zariadenie. Neviem či je to aj tvoj prípad, dobre si pozri čo o tom píšu v manuáli, prípadne čo všetko máš na inštalačnom CD.

    kihon je offline (nepripojený) kihon

    ničo o mne? Tak,rada varím mojim dvom deťom a manželovi,zbožnujem svoju pracu.Deti a manžel mi zaberaju všetok môj čas. ...viac kihon
    na USB mi funguje aj kľúčik aj druhy MP3 prehravač,len tento nie už som vyskušala všeličo,išla som aj podľa knižky krok za krokom a nič....Už som z toho na nervy...:-((((

    kihon je offline (nepripojený) kihon

    ničo o mne? Tak,rada varím mojim dvom deťom a manželovi,zbožnujem svoju pracu.Deti a manžel mi zaberaju všetok môj čas. ...viac kihon
    Ďakujem,hned ako pridem z prace domov tak to vyskušam,dúfam,že to pomôže...

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    keby si si precitala manual zistila by si ze tento prehravac nefunguje ako flash pamatovka a dostanes sa do neho cez WMP...

    kihon je offline (nepripojený) kihon

    ničo o mne? Tak,rada varím mojim dvom deťom a manželovi,zbožnujem svoju pracu.Deti a manžel mi zaberaju všetok môj čas. ...viac kihon
    prosim ťa a čo je WMP????

    kihon je offline (nepripojený) kihon

    ničo o mne? Tak,rada varím mojim dvom deťom a manželovi,zbožnujem svoju pracu.Deti a manžel mi zaberaju všetok môj čas. ...viac kihon
    dakujem,skúsim to a nevieš ako sa potom do neho sťahujú pesničky???Som nemožná na nič neviem prísť....

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    neni si nemozna len to chce cas a trpezlivost

    no pustis si WMP a potom pripojis prehravac
    mal by sa ti bud otvorit dialog na pridanie noveho media alebo sa ti jednoducho ukaze vo WMP ako prenosne ulozisko ci jak to tam je

    a tam uz by si mala mat moznost pridavat a odoberat pesnicky z neho a nan

    ak nie tak to vecer pozriem este a napisem lepsi navod toto je z hlavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.