Zavrieť

Porady

Časový fond

Ako vypočítať mzdu za 06/2015, ak zamestnancovi chýba 1 hodina. do celkového časového fondu /odpracoval o 1 hod . menej/ . Zamestnanec zároveň skončil k 30.06. prac. pomer. Čo s tou 1 hodinou ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karacenka ok, tak som to aj spravila, ale , ako sa na to bude pozerať príp. kontrola SP,ZP, keď bude mať v čas . fonde o hodinu menej ?? Povodne by som mu tu hodinu preplatila a odpracoval by si ju v juli, lenze uz skoncil. prac. pomer k 30.06. Zamestnavatel, pre kttoreho pracoval a ktoremu ja exterme spracovavam mzdy odmieta preplatit tu 1 hodinu, kedze ju neodpracoval.
    Tweety samozrejme, že ju nemôže mať zaplatenú
    karacenka ok, vdaka :-) moze byt teda celk. prac.fond bez tej jednej hod? alebo mu mam na tu hod dat. neplat. volno ?? ...aby sedel celkovy cas. fond platny pre 6/2015..... sorry ale v tach cas. fondoch sa velmi nevyznam :-/
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.