Zavrieť

Porady

Mobil ASK

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať, či ma niekto skúsenosti s mobilným servisom Mobil ASK... oplatí sa dávať do tohto servisu mobilný telefón??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    Je to servis taky ako kazdy iny servis na Nokie, ktory ma na Slovensku k dispozicii..
    ..moj nazor je taky ze tieto servisy funguju tak, ze ked si das telefon opravit v prvom rade musis mat stastie na technika - ci je to clovek ktoremu sa chce robit a chce si za opravenie tvojho kusu telefonu privyrobit nejaku korunku..alebo len napise ze mas zaoxidovany telefon (z roznych dovodov alebo preto lebo mas v telefonu taku chybu za ktoru dostane proviziu, za ktoru sa mu ani prstom neoplati pohnut)...
    ..alebo budes mat fakt stastie a telefon ti normalne opravia
    ..ci si to das do mobil ask alebo do cms alebo do ave slovensko v auparku tak to mas jedno asi..
    ..ak sa jedna o akciovy telefon od orageu pokial viem da sa ho dat do servisu len cez pobocku orangeu..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.