Zavrieť

Porady

Nováčik

mama, manželka
Ahojte, poraďáci
som tu relatívne nováčikom (od októbra), ešte sa na Porade neviem dostatočne dobre orientovať, tak mi prepáčte prípadné "skraty". Som strašne šťastná že som Poradu objavila, bol to pre mňa objav roka, lebo viem že mi bude pomáhať pri mojej práci a dúfam že tu nájdem spriaznené duše. S jednoduchým účtom pracujem 10 rokov, s podvojkom druhý rok, takže mám ešte veľa medzier, ale s Vami to určite zvládnem.
Prajem krásny deň všetkým poraďákom!
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Poznám ten pocit... a vitaj medzi nami....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Peter Briatka Peter Briatka

Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera...
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Peter Briatka Pozri príspevok
Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera...
Tak vitaj tiež. ..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Peter Briatka Pozri príspevok
Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera...
Na batoľa šikovný, už si si stihol aj bod vyslúžiť
0 0
badoga badoga

badoga je offline (nepripojený) badoga

Tiež sa teším z tejto stránky, využívam vaše rady najmä v jednoduchom účtovníctve. Veľká vďaka!!!
Hoci ekonomickému rozvoju stránky veľa nepomôžem...
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

badoga Pozri príspevok
Tiež sa teším z tejto stránky, využívam vaše rady najmä v jednoduchom účtovníctve. Veľká vďaka!!!
Hoci ekonomickému rozvoju stránky veľa nepomôžem...
..., ale zapájaš sa do diskusií z iných oblastí. A to je tiež fajn. Preto, vitaj aj ty...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tiež som tu nová ...
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

ale nevrav...akurát tak na tejto stránke...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx Pozri príspevok
tiež som tu nová ...
a vraj niekto tu robí mrnik
Naposledy upravil endrju : 05.12.07 at 19:29
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Prezradím vám jedno tajomstvo:

Všetci sme tu boli nový, niekto skôr iný neskôr.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Orim Pozri príspevok
Prezradím vám jedno tajomstvo:

Všetci sme tu boli nový, niekto skôr iný neskôr.
Služobne najstarší nováčikovia sú teda administrator a Richard. Aj oni by sa mohli predstaviť
0 0
NEWDREAM NEWDREAM

NEWDREAM je offline (nepripojený) NEWDREAM

Kto som ?? po posledných dňoch čo mám za sebou už ani sám neviem ...ale viem čo chcem ...viac
Čaute ...

...musím Vám niečo oznámiť ...

TIEŽ SOM NEW a som tu len pár minút ...

ale pozor ..BUDEM SEM CHODIŤ ČASTO... pretože toto bude v najbližších dňoch môj tretí domov .

))
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A druhy mas kde?
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

Ja tu tiež nie som veľmi dlho a rada by som zapadla do tohto zabehnutého kolektívu. Dúfam, že ak budem mať trable niekto mi ochotne poradí a naopak ak budem vedieť ja, rada poradím.
0 0
Mária B Mária B

Mária B je offline (nepripojený) Mária B

Ja sa cítim, ako večný nováčik, tento pocit mi prinášajú naši zákonodárcovia, ktorí akoby sa nám chceli pomstiť neustálymi zmenami zákonov. Keď už konečne niečo viem - koniec- ZMENA- a som na samom začiatku, ale s vami to ide lepšie. Vďaka.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mária B Pozri príspevok
Ja sa cítim, ako večný nováčik, tento pocit mi prinášajú naši zákonodárcovia, ktorí akoby sa nám chceli pomstiť neustálymi zmenami zákonov. Keď už konečne niečo viem - koniec- ZMENA- a som na samom začiatku, ale s vami to ide lepšie. Vďaka.
Neboj, v tomto nie si sama. Práve preto sa tu stretávame.
0 0
no3 no3

no3 je offline (nepripojený) no3

Ahojte poradaci,

poradu som objavil v pondelok a kedze mi archiv diskusii pomohol hned vyriesit niekolko problemov, som dnes uz nevahal a zaregistroval sa.

Chcel by som sa prispievatelom podakovat za to velke mnozstvo uzitocnych informacii, ktore ste tu stihli zhromazdit a drzim palce do buducnosti
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
no3 Pozri príspevok
Ahojte poradaci,

poradu som objavil v pondelok a kedze mi archiv diskusii pomohol hned vyriesit niekolko problemov, som dnes uz nevahal a zaregistroval sa.

Chcel by som sa prispievatelom podakovat za to velke mnozstvo uzitocnych informacii, ktore ste tu stihli zhromazdit a drzim palce do buducnosti
Tak teda vitaj na tomto skvelom mieste, ale upozorňujem ťa, ak si doteraz stihol všetky termíny včas, tak odteraz to bude s odretými ušami, ak vôbec ...
0 0
renataton renataton

renataton je offline (nepripojený) renataton

ja som poradu objavila tiež len náhodou nedávno ale je super nájdem
tu naozaj všetko
0 0
cervena cervena

cervena je offline (nepripojený) cervena

Neviem či som nová, ale ťahám z vás rozumy už skoro 2 roky. Dá sa tu nájsť naozaj všetko. Keď mám pocit, že niečo viem, občas aj odpisujem. Vďaka za všetko
Alena
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať