Zavrieť

Porady

elektronicky vypis z obchodneho registra

zdravim vospolok,
koncom roka som cez portal.gov.sk urobil vypis z obchodneho registra, bolo to v podstate bez problemov, za 33 centov, platil som to prevodom

problem je ze nikde v mailovej komunikacii ani v portaly som nenasiel fakturu k tejto platbe a v uctovnictve to teraz nesedi, nemate s tymto skusenosti ?


dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    ekopo Pozri príspevok
    no už som to absolvoval, podarilo sa
    rozmýšľam že keď sa dá dať návrh na zápis do OR elektronicky (za polovičnú cenu oproti kolkom), prečo by nemohol byť tento výpis rovnocenný ak je podpísaný ZEP-om
    ak je podpísaný ZEP-om tak je rovnocenný (využil som to v 2009) záleží potom kde ten výpis chceš použiť. všetko je popísané tu: http://staznosti.blog.sme.sk/c/17950...33-centov.html
    doma treba mať nainštalovaný Qsign od spoločnosti Ardaco.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    jinkt Pozri príspevok
    zdravim vospolok,
    koncom roka som cez portal.gov.sk urobil vypis z obchodneho registra, bolo to v podstate bez problemov, za 33 centov, platil som to prevodom

    problem je ze nikde v mailovej komunikacii ani v portaly som nenasiel fakturu k tejto platbe a v uctovnictve to teraz nesedi, nemate s tymto skusenosti ?


    dakujem
    zaúčtuj ako správny poplatok platený prevodom na účet štátnej pokladnice: 7000145308/8180 aspoň v roku 2009 to bol ten účet
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 21:35

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    na portali do schranky sprav neposielaju aj fakturu od toho? mne sa zda ze ja ked som ziadal mi poslali aj potvrdenie.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    toto ma tiež zaujíma, ako a kde si stiahnem výpis z OR? Zaregistroval som sa.....a hľadám

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    MatoB Pozri príspevok
    na portali do schranky sprav neposielaju aj fakturu od toho? mne sa zda ze ja ked som ziadal mi poslali aj potvrdenie.
    tiež som mám taký dojem ale číslo účtu št. pokladne nepustí. ja som koncom minulého roku platil správny poplatok prevodom za vydanie potvrdenia pre klienta aj na DÚ (neboli kolkové známky) a DÚ tiež nevydáva za platbu potvrdenie.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    a je takýto výpis rovnocenný ako výpis ktorý si musíme ísť zobrať osobne na súd a dať kolky?

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    sybila3 Pozri príspevok
    a je takýto výpis rovnocenný ako výpis ktorý si musíme ísť zobrať osobne na súd a dať kolky?
    no už som to absolvoval, podarilo sa
    rozmýšľam že keď sa dá dať návrh na zápis do OR elektronicky (za polovičnú cenu oproti kolkom), prečo by nemohol byť tento výpis rovnocenný ak je podpísaný ZEP-om

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    teraz čítam, že tam treba inštalovať nejaké programy aby sa to dalo vytlačiť a aby to akceptovali.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    zatial som len zaplatil 0,33 €, na mail mi príde výpis a potom uvidím
    nič som neinštaloval

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.