Zavrieť

Porady

Outlook 2007

Zdravím!
Mohol by mi niekto poradiť? Mám laptop s programom Win7 a program Outlok sa mi otvorí. Zadal som emailové kontá a keď kliknem na Odoslať alebo prijať, tak sa objaví tabuľka " Operácia zlyhala. Objekt sa nedá nájsť.
Díky moc!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Máš zadané správne všetky potrebné veci na nakonfigurovanie konta dore? Ako pop3, smtp porty. A hlúpa otázka: pripojenie k sieti funguje?

    Dado240 je offline (nepripojený) Dado240

    Dado240
    Nastavoval som to ,tak ako Outlook Express na starom PC, tam to funguje. Pripojenie na Net funguje, ale neviem či to treba nastaviť aj na Outlooku

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    pop, smtp porty a pod. napíš kde máš mail, lebo ináč je to ako hádanie z vešteckej gule ( oblúbený výraz niektorých ludí - a mne sa páči ). A skúsime Ti niečo popísať.

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    jojom Pozri príspevok
    pop, smtp porty a pod. napíš kde máš mail, lebo ináč je to ako hádanie z vešteckej gule ( oblúbený výraz niektorých ludí - a mne sa páči ). A skúsime Ti niečo popísať.
    Súhlasím. A ešte okrem toho použitý antivírus (napr. ESS), firewal ...
    Skrátka všetko, čo by mohlo blokovať nejaké porty.

    Podľa info vyššie (na starom je to pri rovnakom nastavení OK), to bude blokovať niečo mimo Outlloku

    Palo

    Dado240 je offline (nepripojený) Dado240

    Dado240
    Mám kontá na atlase, seznam, zoznam, orange a to mi na starom funguje ok, podla toho om nastavoval aj na novom PC, antivirus Avast,pozeral so Defender, ale nie je tam blokované nič, aj v bráne firewall som to povoloval, neviem...

    Dado240 je offline (nepripojený) Dado240

    Dado240
    To sa prihlásim normálne, môže byť, že na server sa zapíše číslo PC a druhému PC to nedovolí?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Dado240 Pozri príspevok
    To sa prihlásim normálne, môže byť, že na server sa zapíše číslo PC a druhému PC to nedovolí?
    Nie to určite nie. Je úplne jedno z akého pc sa prihlásiš na server. Ak sa dá prihlásiť na server tak je ešte niekde chyba v pc.

    Edit: TAk som si skúsil teraz nainštalovať outlook 2007 ( používam iného mail klienta ) bez problémov hneď stahoval správy zo serveru nič som nemusel zvlášť nenastavovať.
    Ešte ma napadá jedna vec, nemáš náhodou skúšobnú verziu 2007-čiek?
    Skús mail klienta Operu.
    Alebo skús všetko odinštalovať, reštart pc a znovu nainštalovať s5.
    A už potom neviem čo by to mohlo byť, ak máš všetko dobre nastavené.
    Naposledy upravil jojom : 07.02.10 at 09:15

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.