Zavrieť

Porady

Problem s prepisom auta

Dobry den
Predaval som auto,chalan si pren prisiel,spisali sme kupnopredajnu zmluvu,dal mi peniaze s tym ze mi hned posle splnomocnenie aby som ho mohol odhlasit na jeho meno,tu nastal problem,natahoval ma ze nikdy nema cas a nakoniec s autom havaroval,prepisat ho uz nechce,neviem ako mam dalej postupovat,papiere od auta mam,dakujem za kazdu odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kde je teraz to auto? Pre teba by bolo najlepšie ísť pre neho s odťahovacím autom a odviezť ho na najbližšie vrakovisko, kde likvidujú autá, a tam ho dať zlikvidovať a vyradiť z evidencie.

    Ak má nový majiteľ auto niekde u seba, kam nemáš prístup, tak máš problém. Papiere od auta sú ti teraz nanič.

    A nerozumiem, na aké splnomocnenie si od neho čakal. Akonáhle si ho predal, mal si ísť na DI a tam ho odhlásiť. A až potom dať kľúče a doklady kupujúcemu.

    Keď už, tak splnomocnenie vystavuje predávajúci, aby si ho kupujúci mohol na seba prihlásiť.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka čakal na splnomocnenie od kupujúceho, aby mohol auto naňho odhlásiť, keď nebude kupujúci osobne prítomný pri odhlásení vozidla.. bez toho vozidlo neodhlásia.. kupujúci asi zobral auto a sľúbil že mu pošle notársky overené splnomocnenie..
    Chobot Tak mu nemal dávať auto, kým to nie je papierovo doriešené. Bola to chyba, ale teraz to už vie aj on.
    Žabinka áno, bez odhlásenia nemal dávať auto..
    Ivo7777 Predal som tak auta aj pred tym a nikdy nebol problem,len teraz som trafil na k.....
      zbaliť

    Problem s prepisom auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.