Zavrieť

Porady

Moze ma dat na sud?

Dobrý,chcela by som zistit moju situacíu. Bohužiaľ som napisala bývalej mojho snubenca ze si ju najdem a potom ju nespozna ani vlastna máma. Viem,je to ubohé co som napisala ,ale ona ma tak vyprovokovala kedze ho otravovala telefonmi takže som sa neovladla a napisala jej to. Chcem len vediet či prave toto sa dá nazvat vyhrazanim. Vopred Dakujem velmi pekne za radu.
4 komentárov     zbaliť
arizona ano, da sa to tak nazvat. Ked uz chces niekomu vynadat, tak nie pisomne,ale do oci .-)
Surrikata Fuha, :/ ale dakujem
misoft Či sa to dá nazvať vyhrážaním? Nie - to už JE vyhrážanie. Si si navarila - ak sa ona do toho obuje. Veselo ti nebude.....
evuš Komunikovala si s ňou aj predtým ?? Napr. štýlom, prosím, daj mu už pokoj ? Ak nie, a ona má iba túto sms ako dôkaz, tak si sa jej vyhrážala....a....buď to nechá tak, alebo sa do toho obuje....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Mala by nasledovať dalšia sms s ospravedlnením štýlom-uleteli mi nervy a nemyslela som to vážne,bol to skrat.
    Mimo témy-toto za neho nevybavíš.Musí si to chlap vyriešiť sám,nemiešaj sa do toho.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Môj osobný názor na situáciu je asi v tom význame :

    - dá sa povedať, že je to vyhrážanie
    - na druhej strane ale sokyňa obťažovala aj snúbenca
    - nemyslím si, že by to sokyňa dala na súd
    - súd nezvykne veľmi brať do úvahy tie SMS-ky
    -------------------------------------------------

    Balada o dvoch skutočnostiach...o ničom a tá druhá.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Moze ta dat na sud, ale musela by aj dokazat, ze si SMS poslala ty. co je pri SMS dost nepreukazatelne (k mobilu sa moze dostat ktokolvek iny napr. )

    Na druhej strane si myslim, ze skor by toto - ak vobec - posunuli na riesenie miestnemu uradu a max. skoncilo pokutou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.