Zavrieť

Porady

admin@pocitadlo.sk - nedoručené emaily

Dobrý deň!

Neviete prečo sa mi vracia email "mailor daimon"z tejto adresy admin@pocitadlo.sk? Pri registrácií nového konta na www.pocitadlo.sk mi poslalo potvrdenie práve z tejto adresy. Túto adresu má www.pocitadlo.sk uvedenú v kontaktoch a je to aj adresa pre technickú podporu, ale vôbec sa s nimi neviem spojiť. Píšem z gmailu.

Má niekto podobné problémy?
Naposledy upravil Kabaka123 : 28.05.14 at 19:09
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    "Mailor daimon......" - z e-mailovej adresy značí - správa nedoručená. T.z. ani tvoja registrácia neprešla - nie si registrovaná.....Dôvodov môže byť viacej - preplnená e-mailová schránka, zablokovaná schránka, nesprávna (zmenená) schránka), neexistujúca schránka....
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 Áno, správa sa nedoručila, to mi jasné, len nie prečo? A registrácia prešla... , lebo nové počítadlo je už na webovej stránke... problém je, že ja sa potrebujem dotať k starému počítadlu a nemám uložené prisupové id a heslo a preto som potrebovala nadviazať komunikáciu....skôr by som brala preplnenú schránku adresáta....
    misoft Spomínal som možné situácie - asi to bude jedna z nich.......a máš šťastie s registráciou....
    Kabaka123 to je síce pravda... len mi to nerieši situáciu... že registrácia na email prešla a klasický email nie..
    Indeed definuj, čo je "e-mail" a "klasicky e-mail"
    misoft Ona to má pomýlené . Registrovala sa na tej stránke - lenže to sa registruje priamo do databázy v serveri. Potvrdenie prišlo z ich e-mailu. No a ona chcela im napísať (síce neviem prečo), ale chce - a oni - hňupi - to neberú.....
    Kabaka123 presne tak... ide o to, že som omylom zmazala staré počítadlo z webstránky a neviem sa k nemu dostať, lebo som nechtiac zamazala aj prístupové id a heslo... tak som sa zaregistrovala znova a mám nové počítadlo... a začínam od nuly a prišla som o staré, kde bolo už cez 13 000 prístupov, a chcem ho obnoviť...
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    existuju tisice domén, kde si možete zriadiť tisíce mailovych stránok...
    Kabaka123 to je síce pravda, to mi ale nepomôže, keďže sa s nimi potrebujem skontaktovať...

    admin@pocitadlo.sk - nedoručené emaily

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.