Zavrieť

Porady

Rada

Ahojte. Prosím Vas o radu. Potrebovala som pamaťovú kartu do mobilu micro sd a kedze sa v tom moc nevyznám tak som zabehla do obchodu a predajca mi dal mini sd s tým že je to to isté čo pýtam. Dokonca ked som sa spýtala a povedla som že sa mi to nezdá spravil z mna blbú ženskú. Túto kartu mi nechcel vyskušať a preto som to zaplatila a potom mi potvrdili aj záručný list. Doma som to otvorila a karta mi nepasovala. Môzem to ist reklamovať ako že predajca mi dal milné informacie alebo nejakým iným spôsobom. Alebo som prišla o 1000 Sk a nič s tým nenarobím. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    Nedaj sa a bojuj! Mas na to pravo, ale toto bude tvrdenie proti tvrdeniu a tak skus radsej prijemnou cestou sa s nim dohodnut.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Určite si pýtaj toho pána, čo Ťa presviedčal o správnosti a priamo jemu ukáž akú hovädinu Ti odporučil a že žiadaš nápravu... jasne si mu povedala, čo chceš a teda, nech to vymení za také ako si chcela... určite sa nedaj .....ak sa nebude dať sprav tam búrku a žiadaj nadriadených!!!

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    Podla mna je problem v tom, ze asi taku co si potrebovala nemal alebo ti predal nieco drahsie. Neverim, ze on ako predavac a teda mal by byt odbornik na to, nevedel, ze to nepojde. Zakon nie je na tvojej strane, hlavne ak si ju vybalila a vyskusala, nemusi ti ju vymenit, ak nema vady. Mala si trvat na vyskusani v predajni, hoci i po zaplateni. Pre istotu tam chod s nejakou kamaratkou, ktora akoze bola s tebou pri nakupe a akoze dosvedci, ze ti to zle poradil.
    Napis sem, prosim, ako to dopadlo.

    ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

    ajka5
    Kartu nakoniec zobrali spat a vratili mi peniaze. Musela som to riesit cez veducu, lebo ten predavac nemal dostatocne informacie o produktoch. Nakoniec uznali, ze sa v tom nevyznaju.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.