Zavrieť

Porady

??BIOMEK??

Stala sa mi taká,možno ani nie zvláštna vec.Minulý týždeň u nás zvonil tlf,bola tam akási slečna,pani, vraj robia anketu o zdravotníctve.Nezvyknem sa chytiť na takéto telefonáty, ale tentoraz... Dnes mi zavolali z firmy Biomek Zvolen, vraj som v tej ankete mala šťastie a vyhrala som.Mám si na bud.sobotu pozvať k nám ešte 2 manž.páry, z fy nám prídu predviesť svoje výrobky-liečba pohyb.ústroj. a množstvo iných chorôb.Zároveň nás všetkých bezplatne ošetria, ja som k tomu vyhrala prenosný TV, tuším sadu výrobkov a k ničomu ma to nezaväzuje...Skusila som hľadať www.biomek.sk, nič také tu nie je, čo si myslíte? Stretli ste sa už niekto z Vás s niečím takým? (tuším mi je podozrivé aj keď prehrám, aj keď vyhrám )
Usporiadat
Pavla P Pavla P

Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

amelia
Stala sa mi taká,možno ani nie zvláštna vec.Minulý týždeň u nás zvonil tlf,bola tam akási slečna,pani, vraj robia anketu o zdravotníctve.Nezvyknem sa chytiť na takéto telefonáty, ale tentoraz... Dnes mi zavolali z firmy Biomek Zvolen, vraj som v tej ankete mala šťastie a vyhrala som.Mám si na bud.sobotu pozvať k nám ešte 2 manž.páry, z fy nám prídu predviesť svoje výrobky-liečba pohyb.ústroj. a množstvo iných chorôb.Zároveň nás všetkých bezplatne ošetria, ja som k tomu vyhrala prenosný TV, tuším sadu výrobkov a k ničomu ma to nezaväzuje...Skusila som hľadať www.biomek.sk, nič také tu nie je, čo si myslíte? Stretli ste sa už niekto z Vás s niečím takým? (tuším mi je podozrivé aj keď prehrám, aj keď vyhrám )
Toto nahodou nie je ono:
http://obchody.kyzek.sk/biomek/?ses
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Oj, to znie podozrivo, asi lákajú na ten prenosný TV - lenže také dnes už dostať za pár stovák a aby si o viac neprišla!!! - ponúkni im že si ho prídeš sama vyzdvihnúť do ich firmy a uvidíš reakciu určite by som si takýchto podozrivých ľudí do bytu nepustila
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Nechcem Ti brať ilúzie, ale je dosť pravdepodobné, že túto "výhru" získal každý, kto im tam nadiktoval svoje údaje. Skús si pozrieť stránku, co našla Pavla. Ide o to, že na tom posedení vám budú predvádzať a ponúkať svoje výrobky, ktoré samozrejme predstavia ako revolučné novinky, ktoré od základov zmenia váš život a zbavia vás všetkých zdravotných problémov. Čím viac si objednáte, tým viac darčekov ako hostiteľka "vyhráš". Tie dva manželské páry majú byť pozvané preto, aby sa čo najviac zvýšila pravdepodobnosť, že si niekto niečo objedná. No a na záver bude ponúknuté aj im, že môžu získať rovnaké darčeky, ak usporiadajú takéto posedenie a pozvú tam ďalšie dva manželské páry.

Už som sa zúčastnila na dvoch takýchto akciách. Pri jednej šlo o hrnce a pri druhej tuším o nejaké plastové misky. Z vlastnej skúsenosti som videla, že ľudia sa doma dajú viac presvedčiť o výhodnosti a jedinečnosti takejto ponuky.

Ale nechcem to odsudzovať. V niektorých prípadoch sú takéto predvádzačky celkom zaujímavé a je to aj príležitosť opäť sa stretnúť so známymi, ktorých si pozveš. Len si treba dať pozor na to, čo podpisuješ.
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

No fajn, ďakujem, asi to bude ono.Ja som si nijaké ilúzie nerobila, bolo mi skoro jasné že vyhral každý, len som chcela vedieť, či ste sa niekto s nimi už stretli.(ja som sa trošku zaoberala aj tým, keďže ma presviedčala že určite nejde o predaj a prezentáciu výrobkov, či to nie sú nejakí, nebodaj skoro zločinci (aj je to hlúpe písať,na niekoho koho ani nepoznám) alebo nejakí podvodníci...) tiež si ich ale nemienim do bytu vpustiť, aj sa im divím, že niečo takého robia, ak sú to solídna firma. Takže asi ani solídni nebudú.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ja mám podobnú skúsenosť, taktiež som telef. otázky odpovedala ohľadom zdravého životného štýlu, potom mi tak o týždeň volali, že som vyhrala 2 ks deky z ovčieho rúna s podmienkou prezentácie ich výrobkov + k tomu 2 manželské páry. Najskôr som si pomyslela, že fajn, ale keď prišiel švagor a povedal mi, že aj jeho mame volali to isté, tak som to potom zrušila. Pretože mi to pripadalo tiež trošku podozrivé.

Ale teraz už neviem názov tej firmy.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Nooo, zločinci asi nie, skôr by som ich nazvala nadmerne aktívnymi predajcami. Oni väčšinou nie sú nebezpeční, inak by Ti nekázali pozvať ďalších štyroch svedkov. Len si pri nich treba dávať pozor na to, čomu človek uverí. Lebo takéto firmy sú z kategórie predajcov, ktorí predajú šejkovi kompletnú lyžiarsku výstroj.A ešte jedna osobná skúsenosť - jedna známa, s ktorou sme boli na takejto predvádzačke, potom hostiteľke hovorila: "Vieš, ja k tebe veľmi rada prídem na návštevu, ale prosím ťa, na takéto akcie ma už nevolaj, lebo ja stále niečo kúpim a potom sa doma s mužom vadíme.." Takže asi tak.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
janka37
Nooo, zločinci asi nie, skôr by som ich nazvala nadmerne aktívnymi predajcami. Oni väčšinou nie sú nebezpeční, inak by Ti nekázali pozvať ďalších štyroch svedkov. Len si pri nich treba dávať pozor na to, čomu človek uverí. Lebo takéto firmy sú z kategórie predajcov, ktorí predajú šejkovi kompletnú lyžiarsku výstroj.A ešte jedna osobná skúsenosť - jedna známa, s ktorou sme boli na takejto predvádzačke, potom hostiteľke hovorila: "Vieš, ja k tebe veľmi rada prídem na návštevu, ale prosím ťa, na takéto akcie ma už nevolaj, lebo ja stále niečo kúpim a potom sa doma s mužom vadíme.." Takže asi tak.
aspoň občas sú tí muži na niečo dobrí
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Len škoda, že väčšinou až vtedy, keď je neskoro...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
hmm, môj zo päť rokov nebohý svokor "vyhral" toť nedávno pár miliónov...svekrušu skoro kleplo...bola to tá podarená firma z poľskej varšavy...policajti na nich nemajú, je to legálne...
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Také už mi tiež prišlo. Ale to je asi najlepšie hodiť rovno do koša. Aj keď človeku to stále vŕta v hlave, veď čo ak som naozaj niečo vyhrala a teraz si to nevyzdvihnem a potom budem ľutovať, atď. atď.
Ale potom mi našťastie nezaujatý človek vysvetlil, že je dosť podozrivé, ak človek vyhrá v súťaži do ktorej sa nezapojil.

Tieto firmy to naozaj robia tak, aby všetko bolo právne čisté, ale aj tak sa dá ľudí poriadne ošklbať.
Už si naozaj treba dávať pozor na všetko.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja mam skusenost - nedavno mi volala moja znama (s ktorou som sa nevidela dobrych 5 rokov), ze ma zaradila do zrebovania a vyhrala som 100N EUR. A ze mi ich prinesie domov.Tak som ju teda pozvala, nech pride. Prisla, ale ziadnych 100 EUR nedoniesla, doniesla vsak katalog s hrncami a veeeelmi drahym porcelanom, ze si mam nieco objednat a ta vyhra bude ako zlava pri plateni. Najnizsia cena hrnca alebo salocky bola 250 EUR. Tak sme vypili kavu, porozpravali, ako sa kto mal za tu dobu, co sme sa nevideli a vyslo z nej, ze je nezamestnana a takto sa snazi trochu si privyrobit. Aj sa mi ospravedlnila, vraj len skusala.
Ak mate vela zbytocnych penazi, tak len hura do tychto akcii!!!
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Asi 4 - 5 rokov dozadu sa takáto firma volala A.T.Marekting a mala sídlo vo Zvolene. Keď som pozerala tu stránku tak stále používajú ten istý obrázok na Bio V lampu. Vtedy mám taký dojem stála 24.000,- Sk. Zmenili trošku marketing a doplnili výrobky. Možno nie sú podvodníci, ale majú dobrých obchodníkov, ktorí sú vyškolení ako presvedčiť. Moje deti používajú taký pekný výraz – vedia perfektne namotať. Tie darčeky rozdávali aj vtedy, len to neboli telky ale môžeš byť istá, že ju zaplatí ten čo si niečo kúpi pretože tie výrobky sú tak predražené. Moja známa hovorí, ak máš pevnú vôľu a dokážeš odolať a nekúpiť, prečo si nezobrať, keď Ti dávajú.
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

bef
Asi 4 - 5 rokov dozadu sa takáto firma volala A.T.Marekting a mala sídlo vo Zvolene. Keď som pozerala tu stránku tak stále používajú ten istý obrázok na Bio V lampu. Vtedy mám taký dojem stála 24.000,- Sk. Zmenili trošku marketing a doplnili výrobky. Možno nie sú podvodníci, ale majú dobrých obchodníkov, ktorí sú vyškolení ako presvedčiť. Moje deti používajú taký pekný výraz – vedia perfektne namotať. Tie darčeky rozdávali aj vtedy, len to neboli telky ale môžeš byť istá, že ju zaplatí ten čo si niečo kúpi pretože tie výrobky sú tak predražené. Moja známa hovorí, ak máš pevnú vôľu a dokážeš odolať a nekúpiť, prečo si nezobrať, keď Ti dávajú.
To by som aj súhlasila, nakoniec takú lampu mám Zepter, takže odolala by som ľahko, ale nechce sa mi s nimi otravovať. Ešte ma napadlo, ona ma totiž presviedčala, že nejde o predajnú akciu ani ma nič nezaväzuje teraz,ani v budúcnostiv vraj len mi tú výhru donesú, nechmi ušetria cestu, tak ma napadlo, v piatok idem do Kremnice, Zvolen mám cestou, že sa ponúknem výhru si vyzdvihnúť...ako sa asi zatvária
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Treba vyskúšať. Som zvedavá čo Ti povedia.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Ja som tiež vďaka tomu, že som slušne odpovedala na telefonické otázky o zdravom štýle (firma z Dubnice) vyhrala deky za podmienky zorganizovania stretnutia s ďalšími 2 manž. pármi. Najprv som prekvapená súhlasila, takže mi prišiel domov aj oficiálne list, kde bolo napísané, že podmienkou prevzatia výhry je vypočutie ich prezentácie minimálne s troma pármi (jeden sme my s manželom). Takže osobne si asi nič nevyzdvihneš. Manžel začal prostestovať a náhodou mi do toho nečakane vošla služobná cesta, tak som to zrušila.
Naozaj je to o tom - odolať im pri prezentácii. Kto sa na to cíti, tak tomu sa aj ako výhra niečo ujde. Len v mojom okolí už boli všetci tak znechutení takýmito akciami, že aj tak by som bola mala problém vôbec niekoho zohnať.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
To je obchodný tah, ako predať veci, ktoré bežne stoja o polovicu menej. Osobný kontakt s potenciálnym zákazníkom je veľmi výhodný, pretože vynikajúco školený predavač veľmi rýchlo vystihne vaše slabiny a ponúkne Vám výrobok, ktorý je typu.: na severnom póle dovolenka pod palmami.
Vypratať ich preč, v žiadnom prípade nenaskočiť na ich reči. Nech si ponúknu tie svoje vynikajúce výrobky do obchodov, tam sa ukáže ich cenová relácia voči konkurencii.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Tiez prednedavnom u nas zazvonil telefon urceny mojej mame .... ale kedze nebola doma, tak starka zavolala mna.... nasledovali otazky o zdravi a zdravotnom style .... a ziadost o telefonne cislo... o 2 tyzdne (+ - ) mi telefonovali, vraj som vyhrala prenosny televizor a ked som sa pred podakovanim nadychla spustila na mna tie veci okolo prezentacie ..... a tym to skoncilo....dufam. Vyhovorila som sa a podakovala. Nemam rada taketo akcie a tiez mam velmi malo volneho casu na to, aby som pol dna pripravovala pohostenie pre hosti a dalsieho pol dna pocuvala veci, ktore uz davno viem alebo ktore mi na nic nikdy nebudu s vedomim, ze aj tak nic nekupim .... Je to na kazdeho osobnom rozhodnuti, ved isteze taky televizor nie je na zahodenie, ale ak mate z neho len prach utierat, tak ................... :O)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, môj už tri roky mŕtvy otec je v istom anglickom časopise, ktorý vychádza aj u nás, zaradený do každého kola súťaže o auto, o milión, o 100 tisíc za veľmi rýchlu odpoveď, atď.
Podmienkou je raz objednať knihu, raz sadu receptov, ...
Už som im tam asi trikrát volala, nech si z nás láskavo nerobia dobrý deň, písala som list, chcela som aby otcovu adresu a meno vymazali zo svojej databázy.
Ešte naozaj chudáčik niečo vyhrá a čo my potom? Rada by som vedela, koľko takýchto ľudí v databáze majú.
A potom, vyhrávaj niečo...
0 0
Žanet Žanet

Žanet je offline (nepripojený) Žanet

Nedávno som bola na presne takej akcii, sestra vyhrala deku ak urobí sedenie atď.... uvádzali to ako prezentovanie výrobkov o zdravom štýle. Pán sa dotrepal s hrncami, na začiatku nám zmeral všetkým tlak aby sme videli, že ho určite nemáme v norme/asi netušil, že nám ho práve zdvihol tým sedením/ Na začiatku sme všetci boli dohodnutý, že si samozrejme nikto nič neobjedná. Pán sa vyhovoril, poulieval z pálenočky ktorú doniesol na uvolnenie debaty a odišiel s dlhým nosom.Sestra má svoju deku a každý manžel.pár dostal ešte bahennú maku + uterák. Z toho plynie poučenie darčeky brať -ponúkaný tovar obzerať. Taká telka nieje na zahodenie. Len si treba dať pozor, aby ťa nobalamutil s rečami čo vedie. Každému koho by si zavolala, treba na to upozorniť. Hovoria, že to nieje predajná akcia lebo v tom momente ti netreba hotovosť stačí iba občiansky k objednávke. Nedaj sa
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

My sme tiež takto s priateľom boli na prezentáciách ovčej vlny. Boli sme myslím 2x v nejakých reštikách, kde nám zaplatili večeru. Vždy sme tam išli s úsmevom, že ideme sa najesť a potom rýchlo preč. :-) a keby to bolo znova, zase by sme šli...veď kde sa najeme zadarmo?? Je to len ich vec, že takto pozývajú a ja si myslím, že naša šikovnosť, že to využijeme ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať