Zavrieť

Porady

zatka vo vani

dobry vecer vsetkym.
Chcem poprosit niekoho o radu, pretoze uz fakt si neviem rady.
Teda mam problem so stole vytekajucou vodou z vane, pretoze uz som kupil 3 nove zatky, ale problem je stale. Teda zatka je tak cca mesiac super, voda stale drzi, ale potom zacne pretekat a aj ked tam dam napr vreckovku, alebo igelit, uz stale tecie az kym nekupim novu a potom je to zas dokola.
Nieze by boli zatky drahe, ale nic ine nekupovat ma nebavi a tak snad mi niekto poradi.
Moc dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skús zohnať ten "starý tip" zátky. Tie "moderné" sú akési tvrdé,tiež mám podobnú skúsenosť...

    radondca je offline (nepripojený) radondca

    radondca
    ano presne tak, asi som to zle napisal, takze hovorim o klasickom ciernom gumovom stupli na kovovej retiazke

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    S tym boli vždy problemy. Tesnost je otazka tvrdosti gumy. Napriklad tie moderne uzavery, co su z nerezu, maju gumenny kružok z mäkkej gumy a funguju dobre.
    Moc neporadim, vybrat doraz zo sifonu (protikus k zatke) a behat po obchodoch a skušať. Alebo rovno ten moderny uzaver, čo opisujem.

    radondca je offline (nepripojený) radondca

    radondca
    dakujem za super radu, k tej rade ma napadlo dobra rada od hov.da
    dufam, ze to neberies moc osobne a neurazis sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.