Zavrieť

Porady

Predajky vs. pokladňa

Dobrý deň, pri vytvorení predajky mám zadanú predkontáciu pre predaj tovaru. Predávame cez registračnú pokladňu, vždy večer si po vytlačení uzávierky nahodím v PC v pokladni príjem z FM s rovnakou predkontáciou ako pri predajkách. Je to takto správne? Nie je to potom zaúčtované dvojmo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    JurickovaKatarina Pozri príspevok
    Dobrý deň, pri vytvorení predajky mám zadanú predkontáciu pre predaj tovaru. Predávame cez registračnú pokladňu, vždy večer si po vytlačení uzávierky nahodím v PC v pokladni príjem z FM s rovnakou predkontáciou ako pri predajkách. Je to takto správne? Nie je to potom zaúčtované dvojmo?
    Vyplnenie okienka Predkontácia v Predajke ešte nespôsobuje zaúčtovanie, to sa robí práve na základe tejto predkontácie pomocou funkcie Záznam - Zaúčtovať... Ak aj funciu nepoužijete a zaúčtujete do pokladne ručne, dvojmo to nebude.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    ...a nebolo by lepšie zavolať na hot-line Stormware?....nemusíš potom na každú tvoju otázku zakladať novú tému /za 10 dní 4 témy/
    Prepáč, ale vedenie nám už nechce platiť podporu, lebo sa im to zdá drahé. Mala som za to, že tu si pomáhame. Prepáč, nechcela som otravovať. Nebudem už písať...

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Katka, pýtať sa môžeš, ale nezakladaj na všetky Tvoje otázky nové témy skôr, než sa presvedčíš, že téma je už založená.
    Keď by si toto urobila, tak by si našla minimálne na polovicu svojich otázok odpoveď. A ak nie, tak do príbuznej témy napíšem otázku, nezakladám novú tému.
    Neber to osobne, je nás tu viac, a ver, že radi poradíme, ale všetko má svoje medze.

    Predajky vs. pokladňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.