Zavrieť

Porady

..."modrý plyn",...

...dobrý, chcem "kapku ušetriť", no a keďže mám ponuku na tento plyn z VSE, tak by som to zobral ale práve keď to chcem "podpísať", tak sa stretávam s názormi, že ľudia na to len nadávajú a vraj "dokonca" platili viac, dokonca to chcú dať na súd, takže neviem a špekulujem.. Máte niekto tento plyn od VSE?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jurajc je offline (nepripojený) jurajc

    jurajc
    ..hmm, takže ho ale nemáš, vieš, chcel by som počuť názor tých, čo ho majú lebo tých, čo na to nadávajú nepoznám, porozprával by som sa s nimi a je ale to by trebalo aspoň s desiatimi, preto skúšam "PORADU"..maj sa..

    jurajc je offline (nepripojený) jurajc

    jurajc
    ...ďakujem za odkaz, prišiel som len večer z roboty, "tak si ho idem dať" a uvidíme...majte sa..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    jurajc Pozri príspevok
    ...dobrý, chcem "kapku ušetriť", no a keďže mám ponuku na tento plyn z VSE, tak by som to zobral ale práve keď to chcem "podpísať", tak sa stretávam s názormi, že ľudia na to len nadávajú a vraj "dokonca" platili viac, dokonca to chcú dať na súd, takže neviem a špekulujem.. Máte niekto tento plyn od VSE?
    Včera ma akurát volali ....

    Otázka znela ( upravená verzia - skrátená ) :
    ..." používate plyn na varenie , kúrenie , ohrev vody .....ak máte záujem , tak ušetrite jednu mesačnú platbu "...

    Odpoveď moja :
    ..." plyn používam iba na varenie ...a je to tak malá čiastka , že sa mi to neoplatí "...

    Takže si polož aj Ty otázku a prehodnoť svoju pozíciu...
    Tento rok ušetríš jednu platbu ...a na druhý rok môžeš ( skôr pravidlo ) v pohode preplatiť...

    ...a ako sa to vraví ???........" keď vtáčka lapajú , pekne mu spievajú ???...."

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.